این مانکن ۲۵ ساله دختر شایسته بریتانیا شد/عکس

این مانکن انگلیسی در رقابت با بیش از 100 دختر سفیدپوست موفق شد نشان دختر شایسته بریتانیا را دریافت کند.

به گزارش ستاره ها به نقل از ایران آرت؛ یک مانکن ۲۵ ساله و سیاهپوست با نام دی آن کنتیش-راجرز برای اولین بار پس از ۶۶ سال به عنوان دوشیزه شایسته بریتانیا انتخاب شد. او در مسابقه انتخاب ملکه زیبایی در رقابت با ۱۰۰ دختر سفید پوست موفق شد این نشان رادر یافت کند . تصاویری از دختر شایسته بریتانیا را در ادامه می توانید مشاهده کنید.

 
دختر شایسته بریتانیا
برای اولین بار پس از ۶۶ سال یک دختر سیاه‌پوست به عنوان دوشیزه شایسته بریتانیا انتخاب شد.
دی آن کنتیش-راجرز، متولد ژانویه ۱۹۹۳ یک مانکن انگلیسی است که در رقابت با بیش از ۱۰۰ دختر سفیدپوست موفق شد نشان دختر شایسته بریتانیا را دریافت کند.
اولین ملکه زیبایی سیاه‌پوست در بریتانیا
بدین ترتیب، این مانکن ۲۵ ساله اولین ملکه زیبایی سیاه‌پوستی خواهد بود که به عنوان نماینده بریتانیای کبیر در مسابقه جهانی ملکه زیبایی حضور می‌یابد.

دختر شایسته

دی آن اهل انگویلا یکی از جزایر کارائیب تحت حاکمیت بریتانیا است. او در سال ۲۰۱۴ در مسابقه دوی ۴۰۰ متر در هند شرکت کرد و از آن‌جا به عنوان یک ورزشکار شناخته شد اما بعد به فعالیت مدلینگ روی آورد.

دی آن کنتیش-راجرز

او طی روزهای گذشته در شبکه‌های مختلف تلویزیونی حاضر شده و در مورد زندگی پر فراز و نشیبش صحبت کرده است. همچنین بسیاری از بازیگران و مدل‌های جوان بریتانیایی هم انتخاب دی آن به عنوان دختر شایسته بریتانیا را به او تبریک گفته‌اند.
دختر شایسته بریتانیا ۱۷۰ سانتی‌متر قد و ۵۵ کیلوگرم وزن دارد.
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.