تازه‌های سرویس

رادیو

جلال مقامی را فراموش کرده اید؟!

بیش از دو سال است که خانه نشین شده و دیگر نمی تواند کار کند. جلال مقامی را می گوییم. همان هنرمندی که زمانی او را جادوی صدا می نامیدیم. یادتان آمد؟!

ناگفته‌ عباس محبی از یک نوستالژی ۲۰ ساله و گلایه‌هایش از تلویزیون

عباس محبی: متأسفانه در سال‌های اخیر مورد بی‌مهری قرار گرفته‌‌ام. علاقه اصلی‌ام به رادیو است و گاهی بزرگانی مثل آقایان مشایخی، کشاورز، انتظامی، نصیریان و هاشمی می‌‌گفتند خوش به حالت محبی که در رادیو کار می‌کنی.

والی‌زاده: به خاطر کرونا دیگر دوبله دسته‌جمعی نداریم و انفرادی دوبله می‌کنیم

دوبلور پیشکسوت تلویزیون گفت: هر چند که تلویزیون خانه دوم ما است و ما سالهاست که در آنجا مشغول به دوبله هستیم اما در آنجا حجم کار کمتر شده، یکی از دلایل مهم این کاهش کار در بخش دوبله تلویزیون، قدیمی شدن سیستم‌ها و دستگاه‌های دوبله است.

می روم تنهایی دوبله می کنم و برمی گردم!

منوچهر والی زاده درباره ی وضعیت این روزهای دوبله در شرایط کرونا می گوید: زیبایی ها و جذابیت های کار دوبله به دلیل کرونا از بین رفته است، تنهایی می رویم و در استودیو می نشینیم و به جای سه نفر می گوییم و می آییم.

راز ماندگاری سریال «روزی روزگاری» از زبان بازیگر حسام بیگ

محمود پاک‌نیت اعتقاد دارد وقتی یک سریال خوب از کار درمی‌آید که دست‌اندرکاران آن، از کار لذت ببرند و این را به تماشاگران هم انتقال دهند؛ این بازیگر، رمز موفقیت «روزی روزگاری» را در همین ویژگی می‌داند.

مهران مدیری: باید واقعیت را به بیننده گفت

مهران مدیری: آنچه مرا به مردم نزدیک تر کرد، «دورهمی» بود. به این دلیل که در این برنامه مسائل روز فرهنگی، سیاسی و اجتماعی مطرح می شد و به همین دلیل احساس کردم به مردم نزدیک تر شدم