تازه‌های سرویس

هنری

تهیه کننده سریال «روزهای آبی»:بزرگترین نگرانی‌مان حفظ سلامتی اکبر عبدی بود

تهیه کننده «روزهای آبی»، با اعلام اینکه تصویربرداری این مجموعه تا چند روز آینده به پایان می‌رسد، می‌گوید، بزرگترین نگرانی‌شان حفظ سلامتی اکبر عبدی به عنوان بازیگر اصلی سریال بوده که با وجود کسالت در این سریال بازی کرده است.

بازگشت کمدی‌ها به آنتن تلویزیون

اگرچه ماراتن سریال‌های رمضانی سیما با ناکامی مطلق رو به پایان است اما از عید فطر سریال‌های متنوع‌تری روی آنتن می‌روند که به نظر می‌رسد توان بیشتری برای جلب رضایت مخاطبان خواهند داشت.

دهقان نسب:اگر کار نکنیم چه کسی هزینه معیشت و زندگی ما را می‌دهد؟!

بازیگر فیلم «ملک سلیمان» گفت: آنچه مشخص است اینکه ما می‌دانیم کرونا خطرناک است، می‌دانیم که این بیماری با جان ما سر و کار دارد، اما اگر کار نکنیم چه کسی هزینه معیشت و زندگی ما را می‌دهد.

قرار گرفتن نام اصغر فرهادی در یک لیست خاص

اصغر فرهادی کارگردان ایرانی، سینماگر مولفی است که در آثارش به عمق درون احساسات انسانی می پردازد و گرچه شاید در رادار همه فیلم دوستان قرار نداشته باشد، اما بهترین جا برای شروع تماشای آثار او فیلم «جدایی» است.

فرجی: سینماها در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی پلمب می‌شوند

مدیرکل نظارت بر عرضه و نمایش فیلم سازمان سینمایی: دیروز در ستاد ملی مبارزه با کرونا حتی برای صنوف در صورت عدم رعایت اصول بهداشتی جریمه‌ در نظر گرفته شده است و گفته شده در صورت عدم رعایت پروتکل‌ها سه هفته تعطیل و پلمب خواهند شد.