بازیگری که از عمل‌های زیبایی خود ابراز پشیمانی کرد

شیوا خسرومهر بازیگران سینما و تلویزیون از مردم به خاطر فیزیک صورتش عذرخواهی کرد.

به گزارش ستاره ها  و به نقل از باشگاه خبرنگاران، شیوا خسرو مهر از بازیگران سینما و تلویزیون است او که در فیلم‌ها و سریال‌های بسیاری به ایفای نقش پرداخته به تازگی بازی در مجموعه «بچه مهندس» را به پایان برده و در دو کار نوروزی در حال پخش از سیما حضور دارد. شیوا خسرو مهر از حضور همزمانش در این دو سریال گفت:در دو سریال «دوپینگ» که از شبکه سه سیما و «کامیون» از شبکه دو سیما در حال پخش است حضور دارم.

وی ادامه داد:در هر دو سریال نقش مادر را بازی می‌کنم، اما تفاوت‌های زیادی در هر دو کار وجود دارد. در سریال «دوپینگ» نقش مادر دختری را بازی می‌کنم که دچار چالش‌هایی می‌شود، بهتر است بینندگان سریال را دنبال کنند.

این بازیگر توضیح داد: در سریال «کامیون» هم نقش مادر تازه به دوران رسیده‌ای را بازی می‌کنم. در کامیون دو خانواده محوریت اصلی داستان را عهده دارند که من نقش مادر یکی از خانواده را ایفا می‌کنم.

وی درباره حضور همزمان و پذیرش مشکلات آن با توجه به شیوع بیماری کرونا گفت: اول پیشنهاد از سوی سریال «دوپینگ» به کارگردانی آقای مقصودی بود، من در حال بازی در سریال بودم که سریال «کامیون» به کارگردانی آقای اطیابی هم پیشنهاد شد که به هر دو گروه سازنده تاکید کردم که سر کار هستم و با برنامه ریز دو گروه هماهنگی ها انجام شد، خوشبختانه دوستان همراهی کردند .

خسرو مهر افزود: من در هر دو کار حضور دارم البته نقشم در هر دو سریال تفاوت چندانی نداشت که پذیرش آن برایم سخت باشد هر دو کار با نکات ایمنی و بهداشتی جلوی دوربین می‌روند و، زیرا هم اکنون هم گروه در حال تصویربرداری هستند هر یک ساعت یک بار محل تصویربرداری ضدعفونی می‌شد و همه اعضای گروه دارای ماسک و اسپری ضدعفونی بودیم یک خاطره جالب بگویم یکی از دوستان کنار من نشسته بود برای صرف چای اینقدر رعایت می‌کردیم و عادت شده بود که در دستش هنگام چای اسپری ضد عفونی داشت و ناخودآگاه می‌خواست چای را ضدعفونی کند که باعث خنده دوستان شد.

بازیگر کامیون عنوان کرد: همه اعضای گروه دقت می‌کردند به خصوص کارگردان‌ها به طور مثال یکی از دوستانم را سرصحنه پس از دو سال دیدم می‌خواستم او را در آغوش بگیرم آقای اطیابی متذکر شد که شرایط عادی نیست و باید فاصله را رعایت کنیم. حتی در طول کار هم اگر مخاطب دقت کند خواهد دید زمان شیوع کرونا در تصویر قابل تشخیص است بازیگران با فاصله بیشتری قرار می‌گیرند و هنگام صرف غذا هم جلوی دوربین بسیار رعایت می‌شود قسمت‌هایی که در این روز‌ها پخش شده مربوط به شیوع بیماری نبوده است.

وی درباره نحوه فعالیت در دو کار توضیح داد: هر دو کار با دو گروه کارگردانی جلوی دوربین رفت تا به پخش برسیم در کار «دوپینگ» آقای مقصودی به همراه آقای نیک نژاد کارگردانی دو گروه را عهده دار بودند که کار من با آقای نیک نژاد پیش می‌رفت و در کار «کامیون» آقای اطیابی و آقای محسن یوسفی کارگردانی دو گروه را عهده دار بودند که من با آقای اطیابی کار داشتم.

خسرومهر درادامه از مردم به خاطر فیزیک صورتش عذرخواهی کرد و گفت: من سال‌ها گودی چشم داشتم و ساعت هادوستان چهره پرداز برای پرکردن این گودی زیر چشم وقت صرف می‌کردند من اول دی ماه به توصیه یکی از خانم‌های دکتر ژل تزریق کردم که متاسفانه با پوست بدن من سازگاری نداشت و ژل حرکت کرد و در حال آنزیم زدن جهت درمان هستم.

وی ادامه داد: مخاطبان تلویزیون صورت من را نازیبا و چاق در تصویر خواهند دید همین جا به عزیزان توصیه می‌کنم از این آنزیم‌ها استفاده نکنند، چون هیچ تضمینی نیست که با بدنشان سازگاری داشته باشد. از آقایان اطیابی و مقصودی به خاطر این که با توجه به صورتم مرا پذیرفتند و اجازه فعالیت در این دو کار نوروزی را دادند همچنین مدیران شبکه سه و دو تشکر می کنم.

وی در پایان از مردم خواست که از سفر‌های غیرضرور خودداری کنند و در خانه بمانند و تاکید کرد: همه عزیزان در رسانه ملی تلاش می‌کنند با برنامه‌های زنده و ضبط شده اوقات خوشی را برای شما فراهم کنند من بعد از اتمام کار‌ها در خانه ماندم و تنها یک بار برای انجام کار بانکی از خانه خارج شدم بهتر است به توصیه‌های بهداشتی گوش کنیم، نگران سلامتی کادر پزشکی کشور باشیم و در خانه بمانیم.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments