پیشنهاد فوتبالیست مشهور برای درآمدزایی؛ روی ارز دیجیتالی کار کنیم!

چهره‌ای سرشناس در فوتبال ایران و آسیا از چند هفته قبل بر حسب نفوذی که در میان اهالی فوتبال به خصوص نسل جدید فوتبالیست‌های حرفه‌ای ایران دارد به آن‌ها توصیه کرد وارد بیزینسی جدیدی شوند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خبرورزشی، شیوع ویروس کرونا و بحران‌های جهانی به راه افتاده تأثیر شگرفی در مراحل زندگی و بیزینس‌های مردم گذاشته است. در این بین اوضاع برای فوتبالیست‌های حرفه‌ای متفاوت‌تر از افراد دیگر در مشاغل متفاوت است تا جایی که تأثیرگذاری این کسادی کسب و کار و بحران‌های ناشی از آن در بین فوتبالیست‌های ایرانی بیشتر از تمام کشور‌های مطرح دیگر است.

یکی از این بازیکنان که اتفاقاً چهره‌ای سرشناس در فوتبال ایران و آسیا نیز هست از چند هفته قبل بر حسب نفوذی که در میان اهالی فوتبال به خصوص نسل جدید فوتبالیست‌های حرفه‌ای ایران دارد به آن‌ها توصیه کرد وارد بیزینسی جدیدی شوند.

آن‌طور که شنیده می‌شود این بازیکن سرشناس از یکی، دو هفته قبل از سال نو با راه‌اندازی کانال و گروه‌های جدید، از بازیکنان و اهالی فوتبال برای حضور در ارز دیجیتالی و فعالیت روزانه یک ساعت در این بیزینس راهکاری جدید پیش روی آن‌ها قرار داده تا بتوانند درآمد خوبی کسب کنند.

وعده این چهره به کسانی که خواستار فعالیت‌شان شده کسب درآمد ماهانه بین ۳ تا ۵ هزار دلار (۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان) است که رقمی چشمگیر در این روز‌های بد محسوب می‌شود.

یکی از افرادی که به تازگی دعوت بازیکن مشهور را قبول کرده و یکی، دو هفته‌ای می‌شود وارد این دنیای متفاوت شده در تشریح این اتفاق گفت: «روزی یک ساعت از وقت‌مان در خانه را به این موضوع اختصاص دادیم و کار سختی هم نباید انجام بدهیم، چون با یکی، دو کلیک در گوشی می‌توانیم فعالیت‌مان را آنلاین پیش ببریم و بر حسب راندمانی که در این برنامه به نام ما ثبت می‌شود میانگین سود ما در ارز دیجیتالی بالا می‌رود».

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!