آخرین جزئیات بخش دوم سریال «نون.خ»/ بابت سانسور نگرانی نداریم

مهدی فرجی: تلویزیون ضوابطی دارد که باید اعمال شود. برای اعمال این موارد تلویزیون با کسی تعارف نداشته و جایی که احساس کند، امکان ایجاد حساسیت وجود دارد، اعمال ضوابط کرده و پیشنهاد حذف می‌دهد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایلنا؛ مهدی فرجی تهیه‌کننده سریال نون.خ درباره شرایط تولید این مجموعه و علت کاهش قسمت‌های آن گفت:

حدود ۷ قسمت از این مجموعه کم شد که بخش‌هایی از آن به این علت بود که ما قصد داشتیم این روزها برای فیلمبرداری برویم و کار را برای ماه مبارک رمضان آماده کنیم اما به دلیل تغییر سیاست‌های سازمان، پخش سریال جلوتر افتاد. پخش سریال نون.خ به ۲۰ فروردین که مصادف با شب نیمه شعبان است، موکول شد که تا روز اول ماه مبارک رمضان به پخش خود ادامه می‌دهد.

آخرین جزئیات بخش دوم سریال «نون.خ»/ بابت سانسور نگرانی نداریم

ما با تلویزیون تعامل داریم. به نوعی تلویزیون ضوابطی دارد که باید اعمال شود. برای اعمال این موارد تلویزیون با کسی تعارف نداشته و جایی که احساس کند ضوابط نادیده گرفته شده و می‌تواند حساسیت‌هایی به وجود بیاید، اعمال ضوابط کرده و پیشنهاد حذف می‌دهد.

اگر نون.خ را دیده باشید، داستان جایی تمام شد که خبر رسید کسی که قرار است طلب نورالدین را بدهد، فوت کرده است. در این فصل نیز داستان از ادامه این ماجرا شروع شده که نورالدین در حال پرداخت بدهی‌های خود است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!