احتمال اکران آنلاین «خون شدِ» کیمیایی

جواد نوروزبیگی از رایزنی برای اکران اینترنتی فیلم‌های “خون شد” و “عنکبوت” به صورت اینترنتی و اکران قطعی فیلم‌های “مهمانخانه ماه نو” و “سراسر شب” خبر داد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایلنا؛جواد نوروزبیگی از رایزنی برای اکران اینترنتی فیلم‌های “خون شد” و “عنکبوت” به صورت اینترنتی و اکران قطعی فیلم‌های “مهمانخانه ماه نو” و “سراسر شب” خبر داد.

وی با اشاره به اینکه أماده اکران فیلم‌هایش به صورت اینترنتی است، گفت: من قبل از عید و در همان روزهای اول تعطیلی سینماها پیگیر این قضیه بودم و اعلام آمادگی کردم. اکران آنلاین دو فیلم «مهمانخانه ماه نو» و «سراسر شب» که تهیه‌کنندگی آن به عهده من است، قطعی است.

برای دو فیلم دیگری که من تهیه‌کننده آنها هستم، یعنی «خون شد» به کارگردانی مسعود کیمیایی و «عنکبوت» ساخته ابراهیم ایرج‌زاد هم درحال رایزنی با سرمایه‌گذاران فیلم هستم. ما نباید این شیوه راکه عملاً بخشی از روند اکران فیلم است، از دست بدهیم.

این تهیه‌کننده سینما اظهار کرد: طبیعی است که شاید در یک سال اول مشکلاتی رخ دهد، اما این آزمون و خطاها ارزشش را دارد. یادمان باشد وقتی سامانه‌های پخش وی او دی تازه شکل گرفته بودند، کمتر کسی آنها را جدی می گرفت اما اکنون می‌بینم که همین سامانه‌های پخش فیلم، کاملا فیلم‌های «دی.وی.دی» را به حاشیه برده‌اند.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments