بازیگر سریال «نون.خ»: تاثیر کرونا بر عرصه نمایش به این زودی‌ها از بین نمی‌رود

فریده سپاه منصور گفت: پس از شیوع کرونا شاید بیشترین ضرر در میان اهالی هنر به تئاتری‌ها رسید، اهالی تئاتر نزدیک به دو ماه است که هیچ کاری نداشته اند، نه تمرین داشته و نه امیدی به اجرا دارند، در این میان هیچکس هم قرار نیست از این قشر مظلوم حمایت کند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛فریده سپاه منصور بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون درباره آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت:

بعد از اسفند ماه سال پیش که کرونا آغاز شد اکثر پروژه‌های تصویری و تئاتر تعطیل شدند و من هم از همان موقع مشغول به هیچ کاری نیستم.

وضعیت فعلی کشور به هیچ وجه قابل شوخی نیست، من تمام سعی‌ام را کردم تا در این دوران در ضروری‌ترین شرایط از خانه بیرون بیایم، در خانه ماندن هر چند سخت اما وظیفه همگانی ما برای جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا است.

بازیگر سریال «دردسرهای عظیم» با تاکید بر لزوم رعایت نکات بهداشتی اظهار کرد: شاید برخی احساس کنند که شرایط بهتر شده و می‌توانند به راحتی از خانه بیرون بیایند، اما باور کنید که اینگونه نیست و همچنان باید تمامی نکات بهداشتی را رعایت کرد و اگر نه بیماری دوباره شیوع گسترده پیدا می کند.

پس از شیوع کرونا شاید بیشترین ضرر در میان اهالی هنر به تئاتری‌ها برسد، اهالی تئاتر نزدیک به دو ماه است که هیچ کاری نداشته اند، نه تمرین داشته و نه امیدی به اجرا دارند، در این میان هیچکس هم قرار نیست از این قشر مظلوم حمایت کند.

تئاتری‌ها پیش از کرونا هم با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کردند، در آن زمان هم حمایتی از آنها نمی‌شد، در حال حاضر دو ماه است که هیچ درآمدی در تئاتر نبوده و بسیاری هم ضرر زیادی دیده اند، آیا در این شرایط هم باید به این هنر بی تفاوت ماند؟.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments