دیرباز: «خروج» فرصتی بود که با سر به سمت آن دویدم

کامبیز دیرباز بازیگر فیلم سینمایی «خروج» که از امشب اکران اینترنتی آن آغاز می‌شود، ایفای نقش در فیلمی به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا و در کنار فرامرز قریبیان را فرصتی مغتنم و ارزشمند دانست.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛ کامبیز دیرباز درباره همکاری با ابراهیم حاتمی‌کیا در فیلم سینمایی «خروج» گفت:

ابراهیم حاتمی‌کیا کارگردانی است که سینمایش را همیشه دوست داشته‌ام و صرف نظر از تجربه همکاری در فیلم «به نام پدر» که با ایشان داشتم و خاطرات خوب زیادی که با این فیلم در کارنامه‌ام ثبت شده است، همیشه هوادار سینمای حاتمی‌کیا هستم و آثار او را دنبال می‌کنم.

طبیعی است که این فرصت را مغتنم بشمرم و با کمال میل با او کار کنم.

فیلم «خروج» برایم فرصتی بود که با سر به سمتش دویدم

فیلم «خروج» برایم فرصتی بود که با سر به سمتش دویدم و اصلا به این فکر نکردم که نقش کوتاه و کوچکی است. به هر حال همه هم صنف‌ها و رفقا و اساتید من، آن جمله معروف را می‌دانند که نقش بزرگ و کوچک نداریم، بازیگر بزرگ و کوچک داریم. خوشحالم از اینکه در این فیلم سهم کوچکی داشتم.

این پیشنهاد در کنارش یک بخش جذاب دیگر هم داشت که دیدن فرامرز قریبیان از نزدیک بود تا شانس خودم را امتحان کنم و ببینم آقای قریبیان بزرگ به من اجازه می‌دهند برای ثبت در تاریخ سینما در یک قاب مشترک در کنارشان قرار بگیرم یا خیر، که خدا را شکر به قدری ایشان بزرگوارند که نه تنها این اجازه را به من دادند که در چند سکانس مشترک کنارشان باشم، بلکه با بزرگواری انرژی مثبت زیادی هم به من دادند، به من محبت کردند، به من یاد دادند و در واقع اجازه دادند که از ایشان یاد بگیرم.

سال ۹۹ به خودم قول دادم دیگر وارد این جاده خاکی بازیگری نشوم

در سال‌های اخیر سعی می‌کنم کاراکترهایی را بازی کنم که بتوانم از آنها دفاع کنم و مجبور نباشم بابت بازی کردن آنها عذرخواهی کنم، کما اینکه در همین ۵ سال هم یکی دو جا چنین اتفاقی افتاده اما برای سال ۹۹ به خودم قول دادم که سعی کنم دیگر وارد این جاده خاکی‌ها نشوم و امیدوارم خدا هم کمکم کند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!