دلخوری کارگردان و تهیه‌کننده «زیرخاکی» از گوهر خیراندیش

در پی طرح مطالبی در برخی رسانه‌ها مبنی بر پخش نشدن یا حذف صحنه‌هایی از سریال رمضانی «زیر خاکی»، جلیل سامان واکنش نشان داده و گفته است: اگر «زیرخاکی» به‌ خاطر گوهر خیراندیش به حاشیه برود، او را مقصر می‌داند.

به گزارش ستاره‌ها و به نقل از روابط عمومی سیما فیلم؛ جلیل سامان ـ کارگردان سریال «زیرخاکی» ـ در پی حاشیه‌هایی که برای پخش این سریال در شب های ماه مبارک رمضان به وجود آمده است، گفت:

من خیلی دوست داشتم برای ۴۰ سالگی انقلاب کاری انجام دهم و کاری را به پخش برسانم. سعی داشتم در فضایی با نشاط و با یک نگاه متفاوت به ماجرای انقلاب و تاریخ انقلاب نگاه کنم.

وی در پاسخ به این سوال که برخی رسانه‌ها عنوان کرده اند به واسطه حضور گوهر خیراندیش در سریال و رفتارهای اخیر این بازیگر در خارج از کشور، سریال «زیرخاکی» از صداوسیما پخش نمی‌شود، گفت:

هنوز به بنده اطلاع رسمی در این زمینه داده نشده است اما من هم چیزهایی شنیده‌ام ولی ما همچنان در حال آماده‌سازی و انجام کارهای پس تولید سریال هستیم.

لازم است بدانید حاشیه اخیر بعد از فیلمبرداری اتفاق افتاده وگرنه ایشان به هیچ عنوان برای این نقش انتخاب نمی شد.

اگر بازیگری در جایی حاشیه‌ای به وجود آورده، هیچ ارتباطی به ما و کار ما ندارد.

اخلاق حرفه ای ایجاب می کند افراد مراقب رفتارشان باشند

این اخلاق غیرحرفه‌ای است. اخلاق حرفه‌ای ایجاب می‌کند وقتی آدم به یک کاری متعهد است و با یک سری افرادی چند ماهی زندگی کرده و نان و نمک همدیگر را خوردند، باید مراقب رفتارش باشد.

واقعیت این است که من خیلی دلخور هستم. اگر به واسطه حاشیه خانم خیراندیش قرار باشد کار به حاشیه برود و ممیزی بیشتری اعمال شود، من ایشان را مقصر می‌دانم.

امیدوارم ایشان یک جوری خودش را تبرئه کند و از آن ماجرا فاصله بگیرد.

فکر می کنم ایشان از نظر حرفه‌ای بد کردند و ما را در شرایطی قرار دادند که صحبت این شود که آیا سریال ما پخش می‌شود یا نمی شود.

دو سال برای «زیرخاکی» زحمت کشیدم

من دو سال برای این کار زحمت کشیدم و همین الان حدود ۴۰ روز است که به خاطر فشار شدید کار، در بستر بیماری در حال پیگیری و انجام امور پس تولید کار هستم.

خود مردم و خانم خیراندیش باید قضاوت کنند که چه شرایطی برای ما به وجود آمده است.

واکنش تهیه‌کننده زیرخاکی به حاشیه‌ها
رضا نصیری نیا، تهیه کننده سریال «زیرخاکی» هم درخصوص حاشیه های به وجود آمده برای این سریال ماه رمضانی گفت:

حدود ۳۰ مرداد سال ۹۸ بود که کار را شروع کردیم و با خانم گوهر خیراندیش هم در ابتدای کار قرارداد داشتیم.

قرارداد ایشان با پروژه دو ماه بود و اگر اشتباه نکنم بخش اعظم کار تصویربرداری با حضور ایشان در شهریورماه و ابتدای مهرماه انجام شد.

اتفاقات مربوط به خانم خیراندیش که در رسانه ها هم منعکس شد، مربوط به بعد از پایان تصویربرداری کار ما بود و تولید ما تمام شده بود.

وقتی با سازمان و ارگانی کار می‌کنیم حواسمان باید به تمام موضوعات، ارزش ها و مسائل مهم باشد.

به نظرم در زندگی شخصی هم اگر کاری انجام دهیم که باعث شود زحمات کسی از بین برود، یا دیگری جوابگوی کار ما باشد، اساسا این کار غلط است.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments