پسر عابدزاده هم به پرسپولیس پیشنهاد شد

امیر جانشین بیرانوند؟

شنیده می‌شود به پرسپولیسی‌ها و یحیی گل‌محمدی پیشنهاد شده امیر عابدزاده را زیر نظر بگیرد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خبرورزشی؛ جدایی علیرضا بیرانوند در پایان این فصل از پرسپولیس قطعی است و اگر اتفاق غیرمنتظره‌ای رخ ندهد، او برای ادامه فوتبال خود راهی آنتورپ بلژیک خواهد شد.

با توجه به همین مسئله مربیان پرسپولیس به دنبال یک جانشین مناسب برای این دروازه‌بان هستند.

در این میان چند دروازه‌بان نامدار نیز برای پیوستن به پرسپولیس یا بازگشت به این تیم اعلام آمادگی کرده‌اند، اما آنچه مشخص است، تصمیم نهایی در این مورد را یحیی گل‌محمدی اتخاذ خواهد کرد.

ابتدا اسم پیام نیازمند گلر ملی‌پوش سپاهان مطرح شد، اما این دروازه‌بان کم‌اشتباه رسماً اعلام کرد یک فصل دیگر با تیم اصفهانی قرارداد دارد و اگر هم بنا بر جدایی باشد ترجیح می‌دهد لژیونر شود و به اروپا برود!

اما اسم یک گزینه جالب‌تر به گوش رسید؛ امیر عابدزاده! پسر ۲۷ ساله عقاب سابق آسیا (احمدرضا عابدزاده) فوتبال خود را از آکادمی باشگاه پرسپولیس آغاز کرد و پس از چند سال حضور در آکادمی باشگاه‌های انگلیسی و بازی در آمریکا به ایران برگشت و زمان سرمربیگری مانوئل ژوزه به تیم بزرگسالان پرسپولیس پیوست.

امیر عابدزاده که در لیگ پرتغال خوش درخشید، توسط کارلوس کی‌روش برای اولین بار به تیم ملی ایران دعوت شود و حتی به بازی هم گرفته شد.

حالا شنیده می‌شود به پرسپولیسی‌ها و یحیی گل‌محمدی پیشنهاد شده امیر عابدزاده را زیر نظر بگیرد.

در حال حاضر پرسپولیس بوژیدار رادوشوویچ را در اختیار دارد که سه ساله قراردادش را تمدید کرده و یحیی گل‌محمدی هم اعتقاد زیادی به او دارد، اما می‌خواهد کنار این گلر کروات یک رقیب گردن‌کلفت هم داشته باشد.

آیا این رقیب گردن‌کلفت پسر عقاب سابق آسیا خواهد بود؟!

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!