صامتی: با «پریچهر» زندگی کردم

«زیرخاکی» اصراری برای خنداندن مخاطب نداشت

بازیگر سریال «زیرخاکی» گفت: وقتی نقشی را بازی می کنم صددرصد برای آن نقش هستم و به همین دلیل وقتی پریچهر هستم دیگر رعنا نیستم و همین می شود که در رگ و ریشه ام می نشیند و با کاراکترهایی که بازی می کنم نفس می کشم و در طول زندگیم به آن فکر می کنم.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛ «ژاله صامتی» بازیگر سریال «زیرخاکی» گفت:

من بازیگری هستم که نقش های انتخابی ام را از دور و اطرافم برمی دارم.

خیلی وقت ها پیش می آید خانمی را جایی می بینم و رفتارش را برای خودم آرشیو می کنم و تا چند سال بعد در یک کاری از آن استفاده می کنم. به اضافه اینکه با نویسنده و کارگردان هم برای درآوردن هر نقشی به تعامل می رسیم.

** پریچهر شخصیتی واقعی است

مردم پریچهر را دوست دارند چون شبیه به خاله و زن عمو یا هر آدمی است که در اطرافشان دیده اند و این همان موضوعی است که مدتی است باعث قهر مردم با تلویزیون و سینما و تئاتر شده است.

جنس کمدی زیرخاکی جنس کمدی احمقانه نیست، همه بازیگران و عوامل وجه اشتراکی با هم داشتند و آن هم این بود که نمی خواهیم کار احمقانه کنیم و می خواهیم کمدی موقعیت بسازیم.

ما در زیرخاکی هیچ اصراری برای خنداندن مخاطب نداریم و پریچهر و فریبرز همین شکل هستند و اینطور نیست که خودشان را به خنگی بزنند.

**محدودیت برای بازیگرهای زن 

کار کمدی خیلی سخت تر از کار جدی است و هر بازیگری چه زن و مرد این قابلیت را ندارد.

خیلی از بازیگران ما با دانش هستند اما این ویژگی را در کاراکترهایشان ندارند و خیلی ها هم هستند با اینکه خودشان طناز هستند اما نمی توانند بازی کمدی کنند.

**تصویربرداری زیرخاکی بعد از کرونا ادامه دارد

تصویربرداری زیرخاکی بعد از کرونا ادامه دارد و مخاطبان ما باید منتظر باشند تا سرنوشت این خانواده را ببینند.

بخش عظیمی از این سریال ضبط شده اما زخمی است و باید کامل انجام شود.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments