افشاگری بهداد سلیمی از پشت پرده المپیک ریو

قهرمان سابق المپیک و جهان گفت: هنوز حسرت المپیک ریو را می خورم چون دست های کثیفی پشت پرده بود و اگر روی تخته می باختم این قدر اذیتم نمی‌کرد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ بهداد سلیمی در مورد افشاگری شبکه آلمانی از وجود فساد مالی  و دوپینگ سیستماتیک در فدراسیون جهانی که منجر به استعفای تاماش آیان رییس فدراسیون جهانی شد، بیان کرد:

ما از سال ها قبل در مورد مشکلات فدراسیون جهانی صحبت می کردیم اما بعضی ها نمی شنیدند  و یا نمی خواستند بشنوند. باز هم خدا را شکر که ماه پشت ابر نماند.

من می‌خواهم حرفی بزنم که هیچ کجا نگفته‌ام. یکی از مسئولان قبلی کمیته ملی المپیک، مطلبی را برای من بازگو کرد و البته گفت اگر جایی به نقل از او عنوان کنم، تکذیب می کند.

او گفت، شب قبل از مسابقه من، دو ساعت با آیان جلسه داشتند و از آیان خواسته اند اجازه بدهد بهداد کار خودش را کند و ایران یک مدال طلای دیگر بگیرد اما او قبول نکرده بود.

من هنوز حسرت المپیک ریو را می خورم چون دست های کثیفی پشت پرده بود.

اگر بهداد روی تخته می باخت این قدر آدم را اذیت نمی کرد و از وقتی این حرف را شنیده ام واقعا حسرت می خورم.

*خداحافظی کردم چون با مصدومیت عذاب می‌کشیدم

خداحافظی کردن من ربطی به اولی یا دومی  در بازی های آسیایی نداشت  و واقعا از لحاظ ذهنی خسته شده بودم. همچنین زانوی من نیز خیلی اذیتم می کرد و هر روز با آن کلنجار می رفتم. همان روزهای آخر این تصمیم را گرفتم. آسیب دیدگی وزنه برداری را برای من سخت کرد و داشتم عذاب می کشیدم. فکر کردم چه بهتر خداحافظی من با مدال باشد و خاطره خوبی در ذهن مردم بماند.

*دلیل ناراحتی‌ام در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ باخت به علی حسینی نبود

من همیشه مدتی قبل از مسابقه به تمام حرکاتم حتی برای پشت صحنه هم فکر می کنم. وقتی یک حرکت خراب شود بهم می ریزم.

سعید هم وزنه های خوبی زد. دلیل عصبانیت و ناراحتی ام این بود که دوباره خاطرات المپیک  برایم تداعی شد. از طرفی سعید وزنه بردار کمی نبود که از باختم ناراحت بشوم.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!