سریال‌های جدید تلویزیون بعد از رمضان کدامند؟/ ادامه «سرباز» تا تیرماه

سریال‌های «پرگار»، «از سرنوشت»، «سرباز» و «میانبر» از سریال‌هایی هستند که بعد از ماه رمضان به روی آنتن می‌روند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛ سریال‌های «پرگار»، «از سرنوشت»، «سرباز» و «میانبر» از سریال‌هایی هستند که بعد از ماه رمضان به روی آنتن می‌روند.

 «پرگار»؛ ادامه «آسمان همیشه ابری نیست»

سال ها پیش سریالی با عنوان آسمان همیشه ابری نیست به کارگردانی سعید عالم زاده از شبکه یک پخش می شد. داستان دختران دبیرستانی که هرکدام علاوه بر قصه هایی که در مدرسه داشتند. بعد از چند سال تهیه کننده تصمیم به تولید ادامه این سریال گرفت و با مشورت شبکه بنا شد ادامه این سریال در فضای متفاوت ساخته شود.

داستان ادامه این سریال که در ۲۹ قسمت تولید شده است، قصه سه خانواده را به طور موازی نشان می دهد که در مقطعی از روزگار، سرگذشت آنها با هم‌ گره خورده است.

«پرگار» قصه خانواده‌ای است که برای ادامه تحصیل دختر بزرگشان در مقطع دکتری راهی تهران می‌شوند، اما خواسته یا ناخواسته درگیر موضوعاتی می‌شوند و …

فصل سه «از سرنوشت» جایگزین احتمالی «بچه مهندس۳»

یکی از سریال هایی که در سال گذشته پخش شد و اتفاقا فصل سوم آن به امسال موکول شد سریال از سرنوشت بود‌.

این سریال که از همان ابتدا در سه فصل در نظر گرفته شده بود، فصل اول به کودکی هاشم و سهراب دو شخصیت اصلی داستان و فصل دو و سه به جوانی این دو شخصیت می پردازد.

یکی از گزینه های احتمالی برای جایگزینی «بچه مهندس ۳» که این هفته در ۳۸ قسمت به پایان می رسد، فصل سه «از سرنوشت» در ۲۳ قسمت است.

کارگردانی این سریال به عهده علیرضا بذرافشان و محمدرضا خردمندان بود و خردمندان فصل یک و سه و بذرافشان فصل دو را کارگردانی کرد.

در «از سرنوشت» حسین پاکدل، حبیب دهقان نسب، دارا حیایی، کیسان دیباج، پوریا پورسرخ، لیلا بلوکات، مجید واشقانی، علیرضا آرا و … بازی می کنند.

«سرباز» همچنان ادامه دارد

یکی از سریال های ماه رمضان که باز هم بنا نبود در ماه رمضان بروی آنتن رود، سرباز است.

این سریال در ۵۰ قسمت برای پخش از شبکه سه سیما آماده شده است و به احتمال فراوان تا تیرماه ادامه خواهد داشت و شاید در مدت زمان باقی مانده بتواند به تعداد مخاطبانش بیافزاید.

بازیگران سرباز، آرش مجیدی، الیکا عبدالرزاقی، رویا تیموریان، علی عامل، سیاوش خیرابی، نیما شعبان نژاد، پدرام شریفی، افسانه کمالی، جواد خواجوی هستند.

فتوحی: «میانبر» بعد از «پدر پسری» پخش می‌شود

شبکه پنج سیما به تازگی باکس سریال سازی اش را بعد از چند سال راه اندازی کرده است و اولین سریالی که به پخش رسید، سریال «میانبر» بود.

بزودی و بعد از پایان پحش سریال «پدر پسری» ادامه سریال «میانبر» از شبکه پنج سیما پخش می شود.

غلامرضا نیکخواه، کمند امیر سلیمانی، شهین تسلیمی،‌محمود جعفری، اشکان اشتیاق از بازیگران سریال میانبر هستند و محمدجواد جعفرپور، عزت اله مهرآوران، مریم سرمدی، افشین سنگ چاپ، مهران رجبی، کتایون بختیاری و … از بازیگران سریال «پدر پسری» هستند.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments