بازیگرانی که مجریان ناموفقی از آب درآمدند

در سال‌های اخیر در تلویزیون، شاهد حضور چندین بازیگر در جایگاه مجری برنامه‌های مختلف در شبکه‌های گوناگون بوده‌ایم و اجرای برنامه‌های تلویزیونی به بازیگران سپرده شده است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خراسان؛ بعضی از مجری-بازیگرها مانند پژمان بازغی یا حمید گودرزی جایگاه خود را به عنوان مجری تثبیت کردند و با فصل جدید برنامه‌ای که اجرا می‌کردند در تلویزیون ماندگار شدند.

بعضی از آنان هم حضور بی‌سروصدایی در تلویزیون داشتند و تجربه اجرا، چه از نظر محبوبیت نزد مردم و چه از نظر حرفه‌ای، موفقیت ویژه‌ای نصیب آنان نکرد.

یکی از تازه‌ترین مثال‌های این دسته از مجری – بازیگرها، مهران غفوریان مجری «اعجوبه‌ها» است که در سری جدید این برنامه، جای خود را به نادر سلیمانی داده است.

سام درخشانی ایران

تازه‌ترین مسابقه اطلاعات عمومی تلویزیون با عنوان «ایران» برای اجرا سراغ سام درخشانی بازیگر آثار کمدی رفت، اما او در عمل نتوانست در عرصه اجرا، قابلیت ویژه‌ای را از خود نشان بدهد.

سام درخشانی، راحتی و تسلطی را که باید در اجرای یک مجری وجود داشته باشد، ندارد. او گاهی در تلفظ اسم‌های خاصی که در سوالات مسابقه وجود دارد، مرتکب اشتباه می‌شود و تا به حال چندین بار پیش آمده که حتی نام بعضی از شرکت‌کنندگان را هم اشتباه گفته است.

مهم تر از همه آن که لحن صحبت کردن او و هیجان کاذبی که به مسابقه می‌دهد، کاملاً تصنعی از آب درآمده است.

نکته مثبتی که در اجرای او می‌توان به آن اشاره کرد، ارتباط صمیمانه و تعامل خوب با شرکت‌کنندگان است.

مهران غفوریان اعجوبه‌ها

مهران غفوریان با برنامه «اعجوبه‌ها»، ورود به عرصه اجرا را تجربه کرد. البته 4 سال قبل با اجرای برنامه طنز «سه‌شو» در تلویزیون، تجربه متفاوتی را از سر گذرانده بود، اما اولین تجربه رسمی غفوریان در حوزه اجرا، حضور در برنامه «اعجوبه‌ها» است.

مهران غفوریان در «اعجوبه‌ها» به اندازه کافی بامزه ظاهر نشد و نتوانست انتظارها را برآورده کند.

او در زمینه اجرا هم عملکرد ویژه و موفقی نداشت و بسیار معمولی‌تر از آن چه بود که تصور می‌کردیم.

از آن جا که حضور غفوریان در این برنامه ادامه‌دار نشد و در سری جدید برنامه که با تغییراتی در مدل و ساختار برنامه همراه بوده، جای خود را به نادر سلیمانی داده است، می‌توان او را از چهره‌های ناموفق بازیگری در عرصه اجرا دانست.

محمد نادری بی‌کرایه

یکی دیگر از مجری-بازیگرهای ناکام محمد نادری است. او پاییز و زمستان سال 98، مدت کوتاهی مسابقه‌ای به نام «بی‌کرایه» را از شبکه نسیم روی آنتن داشت.

نادری در این برنامه، در جایگاه راننده یک ون و البته مجری مسابقه، از مسافران خود سوالاتی می‌کرد. حضور نادری در این برنامه نه آن‌قدر موثر و خوب بود که با دیدن توانایی جدید او غافلگیر شویم، نه آن‌قدر ضعیف بود که او را نقطه ضعف مسابقه بدانیم.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments