«شهرزاد» برای شهاب و ترانه خوشقدم نبود!

نزدیک به ۵ سال از آغاز توزیع «شهرزاد» موفق‌ترین سریال نمایش خانگی گذشته. موفقیت این مجموعه، هرچند برای بعضی بازیگران آن عالی بود، اما تأثیری منفی بر کارنامه حرفه‌ای دو ستاره اصلی آن گذاشت.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خبرنیوز؛ نزدیک به ۵ سال از آغاز توزیع «شهرزاد» موفق‌ترین سریال نمایش خانگی گذشته. موفقیت این مجموعه، هرچند برای بعضی بازیگران آن عالی بود، اما تأثیری منفی بر کارنامه حرفه‌ای دو ستاره اصلی آن گذاشت.

شهاب حسینی بعد از «شهرزاد»، به تهیه‌کنندگی آثار فیلمسازان جوان و حمایت از آن‌ها پرداخت. یک شرکت فیلمسازی در آمریکا تأسیس کرد و بسیاری از پیشنهادات خوب را رد کرد. کارنامه او در این ۵ سال، پر از آثاری شده که هیچ دستاورد هنری برایش نداشته‌اند:امتحان نهایی، سایه‌های موازی، چهارشنبه، خورشید نیمه‌شب، غلام، برادرم خسرو، لابی، مقیمان ناکجا، نبات، هزارتو، نرگس، آن شب، مست عشق و شین.

ترانه علیدوستی برعکس شهاب، تقریبا از سینما کناره گرفت.

علیدوستی گاه‌وبی‌گاه با اظهارنظرهای سیاسی و اجتماعی خبرساز شد، اما به وجهه‌ای که می‌خواست نرسید و همیشه به خاطر حواشی «شهرزاد»، با انتقاداتی مواجه بود.

تنها استثنای کارنامه هردو، «فروشنده» اثر موفق اصغر فرهادی بود، اما آیا تنها یک فیلم خوب در ۵ سال، برای کارنامه این دو ستاره بااستعداد سینما کافی‌ست؟

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!