تلاش برای فیلتر اینستاگرام با انتشار اخبار جعلی

به‌ تازگی خبری جعلی در برخی کانال‌های تلگرامی در حال چرخش است که حکایت از یک تغییر سیاست در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از روزنامه ایران؛ به‌ تازگی خبری جعلی در برخی کانال‌های تلگرامی در حال چرخش است که حکایت از یک تغییر سیاست در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد.

این خبر حاکی از آن است که سیاست‌های اینستاگرام در قبال محتواهای مستهجن و برهنه تغییر کرده و این شبکه اجتماعی به طور شفاف و روشن سیاست‌های مقابله با تصاویر و محتوای مستهجن را در سایت رسمی خود اعلام کرده است.

اما با جست‌وجو در حساب‌های رسمی این سایت هیچ خبر رسمی منتشر شده مبنی بر تغییر سیاست‌های مربوط به تصاویر مستهجن و حتی احتمال تغییر این سیاست‌ها در آینده نیز وجود ندارد.

این خبرها نه تنها نشان از جعلی بودن دارد بلکه مشخص نیست این خبرها توسط کدام اتاق فکرها و با هزینه از چه منابعی برای فیلتر اینستاگرام و فشار به نهادهای تصمیم گیر در این زمینه تولید می‌شود.

گفتنی است در متن این خبر جعلی آمده است: «از امروز کاربران می‌توانند اینستاگرام بدون بن و ریپورت شدن اکانتشون، فیلم مستهجن تو این شبکه اجتماعی را آپلود کنن و لایوهای مستهجن هم دیگر قطع نمیشه و این باعث میشه تو آینده نه چندان دور لایوهای مستهجن را براحتی تو اینستاگرام ببینیم.»

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110