چرا سام درخشانی مجری مسابقه «ایران» شد؟

مسابقه «ایران» از ابتدای تولید و پخش با انتخاب سام درخشانی به عنوان مجری خبرساز شد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ در سال‌های اخیر تهیه‌کنندگان برای اجرا‌ی برنامه‌ها از چهره‌های شناخته شده استفاده می‌کنند و اجرای مسابقه «ایران» هم به سام درخشانی سپرده شده است.

درخشانی که با نقش جدی وارد دنیای بازیگری شد و در این راه همواره ثابت قدم بود، چند سالی است در عرصه کمدی ایفای نقش می‌کند که این اقدام بر محبوبیت بیشتر او افزوده است.

مسابقه ایران اولین و اخرین اجرای من است/برای قسمت‌های اول پیر شدم! / اسپانسر نداریم/ فرزاد حسنی می‌تواند ایران را اجرا کند/

سام درخشانی درباره اجرای مسابقه «ایران» گفت:

قصد اجرا و انگیزه آن را نداشتم

چندین سال است که اجرای‌ برنامه‌های مختلف به من پیشنهاد می‌شود، اما قصد اجرا و انگیزه آن را نداشتم. نمی‌خواستم از طریق اجرا خودم را به چالش بکشم.

در سال‌های اخیر به خاطر اتفاقاتی که رخ داد و فضای رقابتی که در شبکه های مجازی و سایر رسانه‌ها وجود آمد، برنامه‌های تلویزیونی برای اینکه بتوانند نظر تماشاگران را بیشتر به خود جلب کنند، از چهره‌های هنری به عنوان مجری استفاده کردند.

خواستم به ایران، ادای دین کرده باشم

با قبول اجرای مسابقه «ایران» که رویکردی کاملاً ملی را در آن شاهد هستیم، خواستم ادای دینی کرده باشم.

احساس کردم حضور در این برنامه برای من فقط در اجرا خلاصه نمی‌شود؛ بلکه بستری فراهم شده تا درباره ایران و ایرانشناسی حرف بزنیم.

در شروع مسابقه بدشانس بودم!

در شروع مسابقه بدشانس بودم؛ به خاطر شیوع کرونا از لحاظ ضبط و پخش به مشکل خوردیم و وقت نکردیم ۱۲ قسمت ابتدایی که ضبط کردیم را به دقت نگاه و خود را ارزیابی کنیم.

روزهای اول پشیمان بودم!

من برای اجرای قسمت‌های اول این مسابقه پیر شدم؛ روز‌های اول پشیمان شده بودم. اگر دسته چکم همراهم بود، مبلغی که از تهیه‌کننده گرفته بودم را برایش می‌نوشتم و خداحافظی می‌کردم!

دستمزدم از نظر یک کارگر شاید زیاد باشد اما از نظر یک بازیگر نه!

بستگی دارد مبلغ زیاد به چه بگوییم؛ اگر از نگاه یک کارگر به آن نگاه کنیم، زیاد است اما اگر از زاویه دیگری نگاه کنیم خیر.

دستمزد اجرا به تنهایی نمی‌تواند بازیگران را وسوسه کند؛ چرا که برخی بازیگران بیشتر از این مبالغ از صفحه‌های مجازی خود درآمدزایی می‌کنند.

من اگر بخواهم در صفحه اینستاگرام خودم فعالیت کنم، دو برابر درآمد اجرا را دریافت می‌کنم؛ آنچه باعث شد اجرای مسابقه «ایران» را قبول کنم، احساس و انگیزه‌ شخصی بود.

مسابقه ایران اولین و اخرین اجرای من است/برای قسمت‌های اول پیر شدم! / اسپانسر نداریم/ فرزاد حسنی می‌تواند ایران را اجرا کند/

برای اجرا ادعایی ندارم

من در زمینه اجرا ادعایی ندارم و از همین جا اعلام می‌کنم که این اولین و آخرین اجرای من خواهد بود.

با کسی مشورت نکردم!

ببا توجه به شرایطی که در جامعه وجود دارد، نمی‌توانیم مشورت درستی بگیریم؛ نمی‌دانیم چه کسی کمک می‌کند، چه کسی دلسوز است و چه کسی دلسوز نیست. دلسوز و غیردلسوز را نمی‌توان تشخیص داد برای همین با کسی مشورت نکردم!

هیچ اسپانسری نداریم؛ هزینه ها برعهده تلویزیون است

یکی از نکات مثبت مسابقه «ایران» این است که شرکت کنندگان از روز اول تا روز پایانی هزینه‌ای را پرداخت نمی‌کنند. حتی به بازنده‌ها هدیه‌ هم داده می شود که دست خالی از برنامه نروند. همه این هزینه ها را هم تلویزیون می‌دهد و ما هیچ اسپانسری نداریم.

مسابقه ایران اولین و اخرین اجرای من است/برای قسمت‌های اول پیر شدم! / اسپانسر نداریم/ فرزاد حسنی می‌تواند ایران را اجرا کند/

فرزاد حسنی بهترین مجری برای اجرای مسابقه «ایران» است

به جرأت می‌گویم به نظر من تنها مجری تلویزیونی که می‌تواند مسابقه «ایران» را اجرا کند، فرزاد حسنی است؛ هیچ مجری دیگری را نمی‌توانید جای او بگذارید.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!