تبعات شوخی جنجالی با حسینی؛ شکایت دروازه‌بان استقلال از فوتبال 120 و ویدیو چک؟

دروازه‌بان استقلال قصد شکایت از برنامه فوتبال 120 به تهیه کنندگی عادل فردوسی‌ پور را دارد اما هنوز این کار را نکرده است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فوتبالی؛ دروازه‌بان استقلال قصد شکایت از برنامه فوتبال 120 به تهیه کنندگی عادل فردوسی‌ پور را دارد اما هنوز این کار را نکرده است. دلیل این موضوع شوخی یکی از آیتم‌های این برنامه با مصاحبه معروف حسینی در اعتراض به کروناست.

گلر استقلال بعد از حضور در اولین تست کرونای تیمش شدیدا از تصمیم سازمان لیگ مبنی بر ادامه رقابتها انتقاد کرد و گفت: این چه وضع برگزاری بازی‌هاست؟ گیرم تمرین کردیم، پرواز و هتل را چه کار کنیم که بسیار خطرناک است. یک جام بخرند و به آنها بدهند و همه چیز را تمام کنند! او می‌توانند بگذارند لیگ را دو سه ماه بعد که خطر کمتری دارد برگزار کنند. اگر یک بازیکن کرونا بگیرد فوتبالش تمام است، مگر ما شغل دیگری داریم؟

صحبتهای حسینی (که مربوط به 31 اردیبهشت است)، واکنش‌های زیادی را در بین اهالی فوتبال درپی داشت و کار به شوخی مجریان تلویزیون هم با او کشید. ابتدا نوبت به عبدالله روا بود که در یکی از بخشهای برنامه‌اش یعنی ویدیو چک با حسینی شوخی کند و هفته گذشته هم ابوطالب حسینی در آیتمش در فوتبال 120 با گلر استقلال شوخی کرد.

گویا این شوخی باعث ناراحتی سیدحسین شده و او قصد دارد از فوتبال 120 و شاید ویدیو چک هم شکایت کند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!