هیچ وقت ممنوع الکار نبوده و نیستم/بازیگری دست آقازاده‌های سینمایی افتاده است

بازیگر سریال «تبریز در مه» گفت: نقش های خوب سینما به افراد خاص و عده محدودی می رسد، سینما دست آقازاده‌های هنری افتاده است، افرادی که در خفا از آقازاده بودن دیگران گلایه دارند اما خودشان آقازاده سینمایی شده اند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ فقیهه سلطانی پیرامون اجرای نمایش «یه گاز کوچولو» پس از بازگشایی تماشاخانه‌های تئاتر گفت:

تئاتر ماه‌ها به دلیل شیوع بیماری کرونا تعطیل بود، من فکر می‌کنم چاره‌ای جز آغاز دوباره تئاتر نداشته‌ باشیم؛گروه نمایش «یه گاز کوچولو» برای این اثر زحمات بسیاری کشید، تمرینات بسیاری انجام شد و من در مقام کارگردان نمی‌خواستم زحمت گروه به هدر برود.

هیچ وقت ممنوع الکار نبوده و نیستم/بازیگری دست آقازاده‌های سینمایی افتاده است/////////یکشبنه

ممنوع الکار نبوده و نیستم!

من به هیچ وجه ممنوع الکار نبودم، اصلا دلیلی برای این اتفاق وجود نداشته است.

اتفاقا با وجود مراقبت از فرزندم تا حد امکان فعالیت داشتم، اما برخی در این میان شایعه ساختند که من ممنوع الکار شدم که به هیچ وجه درست نیست.

با رعایت پروتکل بهداشتی ترسی از واگیر کرونا وجود ندارد

وقتی نمایشی روی صحنه می‌رود مخاطبان ماسک زده و در طول اجرا تنها تمرکزشان روی اثر است، با توجه به تخصیص نصف ظرفیت سالن فاصله افراد هم با یکدیگر به صورت اصولی رعایت شده پس ترسی از واگیر کرونا در این اماکن وجود ندارد. علاوه بر این در اکثریت نمایشها بازیگران هفته‌ای یکبار تست کرونا می دهند تا خطر به کمترین حالت ممکن برسد.

https://www.beytoote.com/images/stories/fun/fun2234.jpg

سینما دست آقازاده‌های هنری افتاده است

نقش های خوب سینما به افراد خاص و عده محدودی می رسد، سینما دست آقازاده‌های هنری افتاده است، افرادی که در خفا از آقازاده بودن دیگران گلایه دارند اما خودشان آقازاده سینمایی شده اند. به همین دلیل نقش‌های مهم و جذاب به من و یا امثال من نمی رسد تا بتوانیم بار دیگر توانایی خودمان را محک بزنیم.

فرزندم دلیل دوری ام از سینما بود

شاید از قاب دوربین دور شده باشم اما در عرصه تئاتر مدام در حال فعالیت بوده‌ام، نقش‌های کوتاهی هم در آثار سینمایی بازی کردم، در کل یکی از دلایل دوری من از سینما فرزندم خردسالم بود، حال که وی بزرگتر شده قصد دارم بار دیگر با قدرت به این عرصه برگردم.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments