مهوش وقاری: دلم نمی آید بگویم اما حالش خوب‌ نیست!

مهوش وقاری همسر محسن قاضی مرادی گفت: مراقبتش کار سختی است و در دوره پیشرفت بیماری پارکینسون قرار داریم، روی ویلچر می‌نشیند؛ دلم نمی‌آید بگویم اما حال “محسن قاضی‌مرادی” خوب نیست و شرایط خوبی ندارد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از تسنیم؛ مهوش وقاری” درباره آخرین وضعیت محسن قاضی مرادی گفت:

قاضی‌مرادی نزدیک به ۳ سال است که به سختی و میکس‌شده، غذا می‌خورد.

مراقبتش کار سختی است و در دوره پیشرفت بیماری پارکینسون قرار داریم، روی ویلچر می‌نشیند؛ دلم نمی‌آید بگویم اما حال “محسن قاضی‌مرادی” خوب نیست و شرایط خوبی ندارد.

هیچ‌کسی به او سرنمی‌زند؛ البته این روزها کرونا بهانه‌ای شده که می‌گویند نمی‌توانند به ملاقاتش بیایند. جالب است که می‌گفتند همه عاشق او هستیم اما خیلی‌ها تلفنی هم حالش را نمی‌پرسند.

واقعا از بازیگران و سینماگران انتظاری نداریم اما از مدیران توقع داریم؛ خانه سینمایی که همه ادعای دوستی داشتند و به ما می‌گفتند شما فرق دارید دریغ از تلفن کردن و احوالپرسی!

“محسن قاضی‌مرادی” آن‌قدر اوضاع جسمانی بدی پیدا کرده بود که ترسیدیم در بیمارستان بستری شود که خدایی ناکرده به کرونا مبتلا نشود.

برای او آنتی‌بیوتیک تزریقی تجویز کردند که با سرم روزی ۲ بار تزریق شد.خدا را شکر یکی دو روز است به حال قبل برگشته و البته آن‌قدر نامفهوم صحبت می‌کند که به سختی متوجه می‌شوم چه چیزی می‌خواهد و چه کاری دارد.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments