افشاگری بازیگر سریال «مریم مقدس» از پشت پرده انتخاب بازیگران در سینما

بازیگر سریال «یوسف پیامبر (ع)» گفت: متاسفانه دستیاران کارگردان در سینمای کشور پادشاهی می‌کنند، در اکثریت موافق کارگردانان اطلاع درستی از انتخاب بازیگران ندارند، گا‌ها کارگردانی یک بازیگر را انتخاب می‌کند، اما دستیار وی به دروغ بازیگر انتخاب شده را مشغول به کار اعلام می‌کند و به سراغ بازیگری می‌رود که منافعش را تامین کند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ زهرا سعیدی پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت:

مدت‌هاست که در هیچ پروژه سینمایی و یا تلویزیونی حضور پیدا نکرده‌ام، پیشنهاداتی طی ماه‌های گذشته داشته‌ام، حتی توافق نهایی هم انجام شده اما بعد از مدتی هیچ خبری از گروه نمی‌شود و بعدها می‌فهمم که بدون اطلاع من اثر تولید شده است.

متاسفانه انتخاب بازیگران توسط عواملی غیر فنی و غیر سینمایی رخ می‌دهد؛ عوامل انتخاب کننده بازیگران افراد و اشخاصی هستند که شاید کمتر به حرفه بازیگری اشراف داشته باشند.

https://media.isna.ir/content/000-5.JPG/3

دستیاران کارگردان در سینمای کشور پادشاهی می کنند

متاسفانه دستیاران کارگردان در سینمای کشور پادشاهی می‌کنند، در اکثریت مواقع کارگردانان اطلاع درستی از انتخاب بازیگران ندارند.

گاها کارگردانی یک بازیگر را انتخاب می‌کند اما دستیار وی به دروغ بازیگر انتخاب شده را مشغول به کار اعلام می‌کند و به سراغ بازیگری می‌رود که منافعش را تامین کند.

در سینمای ایران انتخاب بازیگران به شدت ناامید کننده است

سینمای امروز مشکلات فراوانی دارد اما پدیده انتخاب بازیگران به شدت ناامید کننده است.

برای شخص من بارها پیش آمده که چند روز قبل از شروع فیلمبرداری به یکباره متوجه شدم که بازیگر دیگری به جای من جلوی دوربین رفته است، وقتی از کارگردان جویا شدم اعلام کرد که به من گفته‌اند که شما بیمار هستید.

متاسفانه وضعیت به شدت بغرنج است و دیگر نمی توان به حرف کسی و یا حتی به قراردادها هم اطمینان کرد.

واقعیت امر ترجیح می‌دهم درباره این فضا حرفی نزنم زیرا با حرف زدن در این باره ارزش خودم را کم می‌کنم، در کل اینکه دستیاران کارگردان امروزه انتخاب بازیگران را براساس روابط، شرایط اقتصادی و آشنابازی رقم می زنند.

 

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments