بازپخش«خندوانه» در میان پرمخاطب‌های سیما/حیات‌وحش همچنان پرطرفدار

در نظرسنجی جدید سیما بعد از «عصر جدید» و «دورهمی»، تکرار «خندوانه» در رده چهارم و مستند حیات وحش در رده پنجم پرمخاطب ها قرار دارد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی؛ تازه‌ترین نظرسنجی مرکز تحقیقات صداوسیما که بازه زمانی خرداد ماه را تحت پوشش خود دارد، مشخص کرده که «عصر جدید۲» با جذب ۵۲٫۳ درصد بیننده پرمخاطب‌ترین برنامه رسانه ملی بوده است.

بر اساس این نظرسنجی، شبکه‌های نسیم و سه هم هر کدام با داشتن سه برنامه در میان ۱۰ برنامه پرمخاطب سیما توانسته‌اند پرمخاطب‌ترین شبکه‌های صداوسیما شوند.

شبکه نسیم با میانگین مخاطب ۳۲٫۵ درصدی سه برنامه «دورهمی»، تکرار «خنداونه» و «کودک شو» توانست عنوان شبکه برتر خرداد را از آن خود کند.

میانگین مخاطبان برنامه‌های «عصر جدید ۲»، «سمت خدا» و «طبیب» شبکه سه هم ۲۹٫۳ درصد بود و با این آمار دومین شبکه پرمخاطب خرداد ماه شده است.

«عصر جدید ۲» در شبکه سه پربیننده ترین برنامه، «دورهمی» در شبکه نسیم در رده دوم و بعد از آن تکرار «خندوانه» و «کودک شو»، مستند حیات وحش در شبکه مستند، «به خانه برمی‌گردیم»، «سمت خدا»، «بچه محل»، «دستپخت» و «طبیب» به ترتیب برنامه های پرمخاطب سیما را نشان می دهند.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments