تکذیب شایعه وخامت حال مهرداد کاظمی

یکی از دوستان نزدیک مهرداد کاظمی خواننده شناخته شده موسیقی کشورمان از اوضاع مناسب احوال جسمانی این هنرمند برخلاف برخی شایعات مطرح شده در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از مهر؛ محمود جعفری بهنام از صدابرداران پیشکسوت موسیقی کشورمان، درباره برخی شایعه‌های مطرح شده در فضای مجازی مبنی‌بر وخیم بودن اوضاع جسمانی مهرداد کاظمی گفت:

طی روزهای گذشته تصاویر و مطالبی در فضای مجازی منتشر شده که متاسفانه برخی از آن‌ها به وخیم شدن اوضاع جسمانی مهرداد کاظمی اشاره داشتند. موضوعی که خود من را هم نگران کرد. در تماس مستقیمی که با مهرداد داشتم مطلع شدم که حال مساعدی دارد و خوشبختانه اکنون در شرایطی بهتر از قبل قرار دارد.

این هنرمند سال‌های زیادی است که با بیماری درگیر است و در این مدت هم مراحل تکمیلی درمان را پشت سر می‌گذراند.

در این مدت هم شرایط به گونه‌ای بوده که بعضاً اوضاع جسمانی وی در فراز و نشیب قرار گرفته و در برخی مواقع هم نیازمند مراقبت‌های بیشتر بوده است.

در مدتی که آقای کاظمی خارج از کشور زندگی می‌کنند، تمامی آنچه باید درباره وضعیت درمانی وی صورت بگیرند به درستی انجام شده و هیچ مشکلی از بابت درمان وجود ندارد.

مهرداد کاظمی اکنون در منزل دختر خود ساکن است و تمامی مراحل مربوط به درمان را ادامه می‌دهد. در این راستا پیوندها و جراحی‌های لازم صورت گرفته و مراحل درمانی به دقت پیگیری می‌شود.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments