انصراف فرزاد فرزین از بازی در «عاشقانه ۲»

فرزاد فرزین از انصراف از بازی در فصل دوم «عاشقانه» خبر داد تا بعد از مهناز افشار دومین غایب فصل دوم این سریال نسبت به فصل اول باشد.

به گزارش ستاره ها؛فرزاد فرزین در گفت و گو با فریدون جیرانی در برنامه کافه آپارات از انصراف از بازی در فصل دوم «عاشقانه» خبر داد تا بعد از مهناز افشار دومین غایب فصل دوم این سریال نسبت به فصل اول باشد.

این خواننده و بازیگر درباره دلیل تصمیمش گفت:

برای «عاشقانه دو» قرارداد هم بستم. چند ماه قبل ابتدا منوچهر هادی به من زنگ زد و چون دوستهای بسیار خوبی هستیم گفتم منوچهر من ترس دارم.

چون کارکترم در این سریال(که اسمش تورج بود) به لحاظ طول شخصیت خیلی نزدیک به بهرام «مانکن» هست و چون این کارکتر در فصل یک بازی شده خیلی جای تغییر ندارد و دوست ندارم تکرار بشوم و دوست دارم نقش دیگری بازی کنم.

منوچهر هادی گفت ما عوضش می کنیم بیا و من را راضی کرد و قرارداد بستیم.

در ادامه فیلمنامه تغییر کرد و به جایی رسید که در نهایت من تصمیم گرفتم از بازی در «عاشقانه دو» انصراف بدهم و الان چند پیشنهاد هست که داریم رویشان کار می کنیم و روی یکی به نتیجه می رسیم.

الان دنبال این هستم که بعد از یادگیری های اولیه در بازیگری برایم تفاوتی ایجاد بشود و هرکسی منتقد و کارشناس هست و نگاهش همراه با گارد نیست این پیشرفت را ببینید.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments