زارعی: «فریبا» به مرور پیچیده و تاثیرگذار می شود / نقشم در «شاهرگ» را زندگی کردم

بازیگر نقش «فریبا» در سریال «شاهرگ» گفت: این شخصیت در ابتدا یک ساختار ساده دارد ولی هر چه داستان جلوتر می رود شخصیتی از او می بینیم که پیچیدگی هایی دارد که جذابش می کند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛ آزاده زارعی درباره حضورش در سریال «شاهرگ» و این مهم که سریال قصه ای مردانه دارد، چطور بازی در نقش فریبا را پذیرفتید، گفت:

مردانه بودن قصه ویژگی ای نبود که من دلیلی برای ایفا کردن نقش و یا ایفا نکردن آن در نظر گرفته باشم، اما تجربه اش حس مسئولیتی همراه داشت که من را مجاب به پذیرش نقش فریبا کرد. ‎وقتی داستان شاهرگ را خوندم از ابتدا می دانستم با یک قصه مردانه روبه رو‌هستم.

*فریبا کاراکتر پیچیده و تاثیرگذاری دارد

شخصیت فریبا در ابتدا یک ساختار ساده دارد ولی هر چه داستان جلوتر می رود شخصیتی از فریبا می بینیم که پیچیدگی هایی دارد که جذابش می کند و این دو بخش از تفاوت در یک نقش برایم جذاب بود.

*درباره فعالیت های گروهک های دهه ۶۰ مطالعه داشتم*

زارعی درباره چگونگی نزدیک شدن به فضای پر التهاب دهه ۶۰ گفت : قبل از پیشنهاد شدن این سریال و این نقش در مورد این فضا و بخصوص این گروهک ها مستندهای گوناگونی دیده بودم و تقریبا با فضای دهه ۶۰ از این طریق آشنایی داشتم . جدای دیدن آثار مستند، کتاب زیاد می خوانم و  به مرور تمام اتفاق هایی که در تاریخ رقم خورده علاقمندم.  اتفاقا در آن زمان که کار شاهرگ پیشنهاد شد، کتاب مصورِ سال سی را مطالعه می کردم که من را به این اتفاق نزدیک تر می‌کرد. باز هم می توانم بگویم تجربه جذابی است، زیستن، در زمانی که نبودی…

 *احساس مادر بودن را با فریبا درک کردم/ نقش را زندگی می کنم

من قبل از شروع زندگی کردن یک نقش در ابتدا تلاش می کنم که کاراکتر را درک کنم و آنقدر به نقش فکر می کنم که جزیی از خودم می شود.

من واقعا احساس مادر بودن را با ایفای نقش فریبا  درک کردم، حتی پشت صحنه ام آیلین جاهد (دختر بچه  که نقش دخترم را بازی می کرد) مادر صدایم  می کرد و من حس مادر بودن بهم دست می داد و‌ به وجد می آمدم.

شاید بعد از تمام شدن سریال بهتر بتوانم درباره ( نقش فریبا ) بیشتر صحبت کنم زیرا  کم گویی راجع به آن  به علت فاش نشدن داستان سخت هست و منتظر زمان بهتری برای این جواب باید بمانم.

به تازگی برای حضور در یک کار سینمایی صحبت کردم و چند سناریو در دست بررسی دارم اما تئاتر برایم بسبار جذاب و با اهمیت است.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110