قصه سریال، کشش ساخت یک فصل دیگر را ندارد

«ستایش» جزو سریال‌هایی که در چند فصل روی آنتن رفت و بعد از پایان فصل سوم، گمانه زنی‌ها درباره احتمال ساخته شدن سری چهارم به گوش رسید. حالا اما بازیگران این سریال می‌گویند دلیلی برای ادامه ساخت آن وجود ندارد.

به گزارش ستاره ها؛ «ستایش» جزو سریال‌هایی که در چند فصل روی آنتن رفت و بعد از پایان فصل سوم، گمانه زنی‌ها درباره احتمال ساخته شدن سری چهارم به گوش رسید. حالا اما بازیگران این سریال می‌گویند دلیلی برای ادامه ساخت آن وجود ندارد.

داریوش ارجمند بازیگر نقش حشمت فردوس، چند روز پیش در یک برنامه تلویزیونی خبر عدم تمایل سعید مطلبی نویسنده «ستایش»‌ برای ادامه دادن این سریال را رسانه‌ای کرد: سعید مطلبی دیگر نمی‌نویسد، اما اگر هم تصمیم به نوشتن بگیرد من حتما حضور خواهم داشت.

سعید سلطانی کارگردان سریال هم سال پیش از پایان آن خبر داده بود:

تا جایی که من به عنوان کارگردان می‌دانم قرار است این سریال با فصل سوم خاتمه یابد، اما به هر حال من نویسنده این چندگانه نیستم و به همین دلیل هم نمی‌توانم با قاطعیت ساخت سریال «ستایش» را تمام شده بدانم.

مهدی سلوکی هم اخیرا در مصاحبه‌ای درباره امکان ساخت فصل چهارم سریال «ستایش» گفت:

قصه «ستایش» دیگر کشش ساخت یک فصل دیگر را ندارد چرا که تکلیف همه شخصیت‌ها مشخص شده ولی مردم چون خیلی «ستایش» را دوست داشتند باز هم علاقه دارند که ادامه پیدا کند.

سیما تیرانداز هم نظری مشابه دارد. او اخیرا گفته است:

اتفاقا به شوخی سرصحنه می‌گفتیم در فصل چهار، انیس فیزیوتراپی می‌رود و دیگر راه می‌رود. به نظر من داستان کاراکترها تمام شده و اگر قصه‌ای هم بخواهد ادامه پیدا کند درباره فرزندان شخصیت‌ها باید باشد.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments