برنامه اینترنتی فردوسی‌پور همزمان با «فوتبال برتر»پخش می‌شود

قدرت‌نمایی جدید عادل در برابر رسانه ملی این است که برنامه اینترنتی فردوسی‌پور همزمان با «فوتبال برتر» پخش می‌شود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از روزنو؛ نزدیک به هیجده ماه است که «عادل فردوسی‌پور» مجری و تهیه‌کننده برنامه فوتبالی معروف90، دور از مخاطبان خود روزگار می‌گذراند و انبوه مخاطبان او که نزدیک به دو دهه دوشنبه شب‌ها پای برنامه او در شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی می‌نشستند، نتوانسته‌‌اند به برنامه‌های جایگزین او رو بیاورند.

او آذرماه سال پیش با تهیه یک برنامه ورزشی اینترنتی با عنوان «کلاسیکو» توانست بخش زیادی از مخاطبان خود را به این برنامه جلب کند.

استقبال از این برنامه اینترنتی به گونه‌‌‌‌ای بود که زیرساخت‌های اینترنتی کشور را به چالش کشید.

این برنامه اینترنتی با ثبت آمار تماشا نشان می‌داد که یک میلیون و ۸۲۰هزار کاربر در طول ۲۴ ساعت اولیه پخش، این برنامه را تماشا کرده‌اند و این یک قدرت‌نمایی آشکار ‌‌فردوسی‌پور دربرابر مدیران تلویزیونی بود که بین او و مخاطبانش مانع ایجاد کرده بودند.

اکنون عادل ‌‌فردوسی‌پور تلاش دارد تا یک بار دیگر این قدرت‌نمایی را تکرار کند و قصد دارد با شروع لیگ بیستم دوباره برنامه‌ای مشابه ۹۰ را تولید و پخش کند. برنامه جدید عادل از تلویزیون‌های اینترنتی پخش خواهد شد.

جالب این که زمان پخش برنامه مثل برنامه سابق او دوشنبه‌های هر هفته است. لابد می‌دانید که دوشنبه شب‌ها برنامه «فوتبال برتر» از شبکه سه و با اجرای محمدحسین میثاقی پخش می‌شود و این رویه حتما برای لیگ بیستم هم ادامه خواهد داشت.

3.5 2 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments