درگیری فیزیکی و شدید بازیکنان استقلال با هواداران در فرودگاه+ فیلم

تعدادی از هواداران استقلال بعد از بازگشت این تیم از مشهد با بازیکنان این تیم درگیر شدند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛شکست استقلال مقابل تراکتور در فینال جام حذفی خشم هواداران این تیم را بر انگیخت تا جایی که تعدادی از هواداران این تیم بعد از بازگشت آبی پوشان به تهران با چند بازیکن درگیر شدند.

ماجرا از این قرار است که فرهاد مجیدی بعد از اطلاعیه رسمی باشگاه استقلال مبنی بر قطع همکاری، با بازیکنان این تیم به هنگام تحویل گرفتن ساک ها خداحافظی کرد و این اتفاق باعث ایجاد فضای احساسی در فرودگاه شد.

هنگامی که مجیدی با بازیکنان خداحافظی کرد در محوطه بیرونی فرودگاه تعدادی از هواداران خشمگین استقلال با دیدن فرشید اسماعیلی شدیدا به وی انتقاد کردند.یکی از هواداران استقلال با بیان اینکه این تیم 6 سال است رنگ آرامش به خود ندیده مدعی شد 100 بار گفتیم نیازی به تو (اسماعیلی) نداریم.

هافبک استقلال با شنیدن این اعتراضات پاسخ هواداران را داد اما همین جواب کافی بود تا درگیری ها آغاز شود.

در این بین روزبه چشمی، داریوش شجاعیان،فرشید باقری و علی کریمی سعی کردند اسماعیلی را از صحنه دور کنند اما فحاشی یک هوادار باعث درگیری فیزیکی شد و هر ۴ بازیکن وارد درگیری ها شدند!

محمد بلبلی، محسن کریمی و سیاوش یزدانی هم سعی کردند هوادار معترض به اسماعیلی را از صحنه دور کنند اما اتفاقات عجیب تا دقایقی ادامه داشت تا سرانجام ماموران نیروی انتظامی و رانندگان تاکسی مستقر در فرودگاه به قائله خاتمه دادند.

بعد از این اتفاق بازیکنان استقلال سوار بر خودروهای دربستی شده و محل فرودگاه را ترک کردند.

تیم فوتبال استقلال شب گذشته با نتیجه 3 بر 2 مقابل تراکتور شکست خورد و عنوان قهرمانی جام حذفی را از دست داد.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
جدید‌ترین بیش‌ترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments

این شکل برخورد طرفدار و پاسخ بازیکن در شأن هیچ کس نیست. مخصوصاً اعضای یک باشگاه قدیمی و متشخص. تیم نیمه دوم استقلال مستحق باخت و تیم نیمه دوم تراکتور شایسته برد نبود اما باخت یک روی سکه هر بازیه. برپاسازی «غائله» و فحاشی جز خط خطی کردن اعصاب و تحت فشار گذاشتن اعصاب هر بازیکن برای ترس از باخت های احتمالی آینده نتیجه ای نداره. عزیز هوادار، بیا و ورزشی باش نه اوباش! به عنوان یک طرفدار فوتبال ملی برد تراکتور رو تبریک میگم. دم همه کسایی که اهل آرامش و فوتبال هستن هم گرم.