علیرضا خمسه: «زمین گرم» را به خاطر سعید نعمت‌الله پذیرفتم/خوشحالم که «یارعلی» تاثیرگذار بوده است

بازیگر سریال «زمین گرم» گفت: به شخصه خودم ترجیح می‌دهم به عنوان یک کمدین نقش‌های کمیک را بازی کنم اما خوشحال می‌شوم که گاهی ببینم نقش‌هایی همچون یارعلی در سریال «زمین گرم» تا این حد تاثیرگذار است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ علیرضا خمسه پیرامون چگونگی حضور خود در سریال «زمین گرم» و همکاری با «سعید نعمت الله» گفت:

اولین بار در سریال «میکائیل» با «سعید نعمت الله» آشنا شدم، در آن سریال سعید نعمت الله در مقام نویسنده و بازیگردان حضور داشت و من هم نقشی جدی و منفی را بازی می‌کردم.

حالا در سریال «زمین گرم» می‌خواهد در نقشی مثبت و جدی به ایفای نقش بپردازم، به همین دلیل فیلمنامه سریال «زمین گرم» را به من پیشنهاد کرد و در واقع باید بگویم که علت حضورم در این مجموعه شخص سعید نعمت الله بوده است.

ذات و ماهیت من بیشتر به سمت آثار کمدی است، از طرفی وضعیت روحی جامعه بابت بیماری طی ماه‌های گذشته وضعیت خوبی نیست، به همین دلیل ترجیح می‌دهم در انتخاب بعدی ام در اثری کمدی به ایفای نقش بپردازم.

علیرضا خمسه: «زمین گرم» را به خاطر سعید نعمت‌الله پذیرفتم/خوشحالم که «یارعلی» تاثیرگذار بوده است

آن طور که در فیلمنامه سریال خوانده‌ام نقشم در سریال «زمین گرم» تا پایان کار ادامه دارد؛ ضبط این اثر بسیار جدی شده و هیچ تعطیلی هم نداریم، گروه با تمام تلاش خود در حال فیلمبرداری است تا به اتمام کار برسد.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments