شروع ۳ میلیون تومانی فیلم «مهران احمدی» در گیشه

سینمای کرونا زده سال ۹۹ به دلیل شیوع این بیماری علنا اکران بهار را به طور کامل از دست داد، اکران نوروزی به عنوان مهمترین فصل اکران سینمای کشور با تعطیلی سالن‌ها روبرو شد و از سویی بسیاری از آثاری که نماینده اکران نوروزی بودند اکرانشان را به زمانی دیگر تغییر دادند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ سینمای کرونا زده سال ۹۹ به دلیل شیوع این بیماری علنا اکران بهار را به طور کامل از دست داد، اکران نوروزی به عنوان مهمترین فصل اکران سینمای کشور با تعطیلی سالن‌ها روبرو شد و از سویی بسیاری از آثاری که نماینده اکران نوروزی بودند اکرانشان را به زمانی دیگر تغییر دادند.

شروع ۳ میلیون تومانی فیلم «مهران احمدی» در گیشه/////////////////////سه شنبه

با سقوط آزاد دو فیلم پربازیگر «شنای پروانه» و «خوب بد جلف: ارتش سری» رسما دیگر آثار پربازیگر از اکران پا پس کشیدند و چرخه اکران تابستان به صفی از آثار کم بازیگر و یا متوسط تبدیل شد.

حال اکران پاییز ۹۹ آغاز شده و فیلم سینمایی «کاکا» یکی دیگر از نمایندگان این دوره از اکران است.

فیلم سینمایی کاکا به کارگردانی علی سراهنگ و تهیه‌کنندگی امیر سمواتی از روز چهارشنبه ۱۹ شهریور در سینما‌ها اکران شد. فیلمی که در روز اول خود تنها ۳ میلیون تومان فروخته تا از همان ابتدا بداند با چه نوعی از فروش روبرو است.

حسین محجوب، مهران احمدی، فرید سمواتی، رویا افشار، رضا اکبرپور، شیفته خرم‌دل، فرانک کلانتر و رها خدایاری بازیگران فیلم کاکا هستند. حضور این بازیگران هم نتوانسته دلیل برای حضور تماشاگران در سالن سینما باشد، باید دید فیلمسوزی در دوران کرونا تا چه زمان در سینما ادامه خواهد داشت.

شروع ۳ میلیون تومانی فیلم «مهران احمدی» در گیشه/////////////////////سه شنبه

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments