تلویزیون به بهانه کرونا فیلم‌هاراتبلیغ نمی‌کند!

علی سرآهنگ کارگردان فیلم سینمایی «کاکا» ضمن انتقاد از تلویزیون به دلیل پخش نکردن تیزرهای تبلیغاتی فیلم‌های در حال اکران، عنوان کرد که در شرایط فعلی سالن‌های سینما از رستوران‌ها امن‌تر است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از مهر؛ علی سرآهنگ کارگردان فیلم سینمایی «کاکا» که این روزها در حال اکران در سینماهاست درباره این فیلم گفت:

خوشحالیم که فیلم ما بعد از سه سال انتظار بالاخره رنگ پرده را به خود دید و هرچند در این شرایط کرونایی به نمایش درآمد.

سالی که ما پروانه ساخت گرفتیم اعضای شورای صدور پروانه ساخت ما را به ساخت این فیلم تشویق هم کردند. وقتی فیلم را ساختیم نسخه نهایی خیلی لطیف‌تر از آنچه که در فیلمنامه نوشته بودم، شد.

ما نعل به نعل براساس فیلمنامه پیش رفتیم حتی پایان‌بندی «کاکا» دستخوش تغییر شد، ولی احساس می‌کنم با تغییر اعضای شورای پروانه نمایش، سلایق هم تغییر و فیلم ما در این شورا گیر کرد. فیلم چند اصلاحیه خورد و این اصلاحیه‌ها از التهاب فیلم کاست، ولی خدا را شکر «کاکا» همچنان سرپاست.

دوستان صداوسیما به بچه‌های دفتر پخش فیلم ما گفته‌اند در این شرایط تیزرهای تبلیغاتی فیلم‌ها را پخش نمی‌کنند این در حالی است که سینما با توجه به ضدعفونی مکرر، سالن‌ها جای امنی است.

من دوست داشتم فیلمم اول در سینما اکران شود و ترجیح‌مان هم بر همین بود. هرچند پلتفرم‌ها امنیتی ندارند اما پس از آن فیلم را اکران آنلاین می‌کنیم.

تلویزیون هیچ کمکی نمی‌کند

شرایط تبلیغ واقعاً عجیب و غریب است، تلویزیون هیچ کمکی برای دیده شدن فیلم‌ها نمی‌کند برای مثال بچه‌های پخش ما با دوستان صداوسیما رایزنی کرده‌اند اما موفق نشده‌اند.

هیچکدام از فیلم‌های روی پرده در تلویزیون تبلیغ نمی‌شوند و این جای گله دارد، چون مردم با رعایت اصول و پروتکل‌های بهداشتی می‌توانند به سینماها بروند به همین دلیل متوجه نمی‌شویم چرا تلویزیون به تبلیغ فیلم‌ها کمک نمی‌کند.

حسین محجوب، مهران احمدی، فرید سمواتی، رؤیا افشار، رضا اکبر پور، شیفته خرم دل، فرانک کلانتر و رها خدایاری بازیگران فیلم «کاکا» هستند.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments