بابک بهشاد: وضعیت معاش بازیگران در دوران کرونا با چالش مواجه شده است

بازیگر فیلم «چهارراه استانبول» گفت: معیشت و زندگی تمامی بازیگران در ماه‌های اخیر با چالش روبرو شده است، وضعیت معیشت بازیگران در دوران کرونا وحشتناک است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ بابک بهشاد پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت:

متاسفانه کرونا تاثیر بسیاری بدی بر تولیدات گذاشته است، چندین پیشنهاد قطعی داشته‌ام منتها با وجود بیماری کرونا تمامی این پروژه‌ها فعلا متوقف شده‌اند.

شرایط بازیگری در دوران کرونا بسیار سخت است، کار ما به صورتی است که اگر تمامی پروتکل‌ها هم رعایت کنیم در نهایت جلوی دوربین باید ماسک از صورت برداریم.

بازیگری در شرایط فعلی اوج خطر است.

بازیگری در شرایط فعلی اوج خطر است. به شخصه نه برای بازیگری بلکه برای بازگشت به شرایط عادی زندگی تمام مردم امیدوارم هرچه سریعتر راهی برای خروج از بحران کرونا در تمامی جهان پیدا شود.

معیشت و زندگی تمامی بازیگران در ماه‌های اخیر با چالش روبرو شده است، وضعیت معیشت بازیگران در دوران کرونا وحشتناک است، البته این وضعیت به بازیگران ختم نمی‌شود، خودمان می‌بینیم که کرونا تمامی مشاغل را با بحران روبرو کرده است.

اطلاع چندانی از نحوه برگزاری جشنواره فیلم فجر ندارم، اما باید دید اگر قرار بر برگزاری این رویداد سینمایی باشد، چه تدابیری برای برگزاری ایمن آن لحاظ می‌شود.

این اتفاق دردآور است که فیلمی در چرخه اکران به نمایش در می‌آید و در فاصله دو ساعت بعد نسخه قاچاقش در اینترنت پخش می‌شود.

در حال حاضر یک فیلم با هزینه‌های میلیاردی ساخته می‌شود، اما در چرخه اکران با فروش چند میلیونی روبرو می‌شود، از طرفی اکران آنلاین ناامید کننده پیش رفته است،

این اتفاق دردآور است که فیلمی در چرخه اکران به نمایش در می‌آید و در فاصله دو ساعت بعد نسخه قاچاقش در اینترنت پخش می‌شود.

شرایط کنونی اکران در سالن‌های سینما و اکران آنلاین به نحوی است که من به تهیه کنندگانی که فیلمشان را اکران نمی‌کنند یا فیلمبرداری کاری تازه را شروع نمی‌کنند حق می‌دهم.

برگزاری بی برنامه جشنواره فیلم فجر به هیچ وجه قابل قبول نیست، فکر کنید که جشنواره برگزار شود و خدایی ناکرده اتفاقات ناگواری در آن بیفتد و عده‌ای به بیماری کرونا مبتلا شوند، این اتفاق وحشتناک و غیرقابل خواهد بود و طبیعتا منتقدان بی نهایتی را به همراه خواهد داشت.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments