پرسپولیس ایران – الدحیل قطر؛ فینال صدرنشینی و صعود/بازگشت سپاهان به آسیا؟

در ادامه لیگ قهرمانان آسیا دوشنبه ساعت 22:30 پرسپولیس به مصاف تیم الدحیل قطر می‌رودو تیم سپاهان هم به مصاف العین امارات خواهد رفت.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛ گروه C مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حسابی شرایط پیچیده‌ای پیدا کرد.

پرسپولیس که توانست دو بار تیم التعاون عربستان سعودی را شکست بدهد اکنون با 7 امتیاز در صدر جدول گروه است اما هنوز صعودش قطعی نشده  و دوشنبه شب یک مسابقه بسیار حساس با الدحیل قطر دارد.

سرخپوشان ایرانی البته دوشنبه شب کار سختی مقابل الدحیل دارند. این مسابقه را می‌توان فینال گروه دانست. تیم برنده شانس زیادی برای صدرنشینی و صعود قطعی خواهد داشت. هرچند مساوی هم برای پرسپولیس نتیجه‌ بدی در این بازی محسوب نمی‌شود.

یحیی‌ گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس بعد از بازی با التعاون در مورد ترکیب تیمش گفت که به دلیل فشردگی مسابقات باید به بازیکنان استراحت کافی بدهم و اکنون باید دید که او چه ترکیبی را برای این مسابقه انتخاب خواهد کرد و آیا دوباره احمد نورالهی در بین یازده بازیکن اصلی سرخپوشان قرار می‌گیرد یا گل‌محمدی بازهم با ترکیبی جدید همه را شگفت زده خواهد کرد.

قرمزپوشان در صورت پیروزی شانس دارند که صعودشان را یک هفته مانده به پایان مسابقات قطعی کند و بازی با الشارجه مسابقه تشریفاتی محسوب شود اما کار به این راحتی که روی کاغذ بیان می‌شود نیست. عبور از الدحیل می‌تواند کلید موفقیت‌های بعدی سرخپوشان در آسیا باشد.

گروه C:

1- پرسپولیس ایران 7 امتیاز

2- االتعاون عربستان 6 امتیاز

3- الدحیل قطر 6 امتیاز

4- شارجه امارات 4 امتیاز

سپاهان به آسیا برمی‌گردد؟

تیم سپاهان با محرم نویدکیا نتوانست نتایج خوبی در لیگ قهرمانان بگیرد و دو شکست متوالی حاصل سرمربیگری نویدکیا درآسیا بود.

سپاهان حالا بخت اندکی برای صعود دارد ولی در دنیای فوتبال هیچ چیز غیرقابل پیش بینی نیست. العین حریف دوشنبه شب سپاهان تیم قعرنشین گروه است که با روزهای خوبش کیلومترها فاصله دارد.

سپاهان اگر بتواند العین را شکست بدهد می‌تواند به صعود امیدوار بماند و البته به کمی شانس هم نیاز دارد تا نتایج موردنظرش در دیگر دیدارهای گروه رقم بخورد.

گروه D

1- النصر عربستان 10 امتیاز

2- السد قطر 8 امتیاز

3- سپاهان اصفهان 3 امتیاز

4- العین امارات یک امتیاز

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments