از هومن سیدی تا مهتاب کرامتی و لیلا حاتمی/ برندگان و بازندگان گیشه آنلاین

فرامرز قریبیان و هومن سیدی ستاره‌های موفق و لیلا حاتمی و مهتاب کرامتی ستاره‌های ناموفق ۶ ماه اول اکران آنلاین هستند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خراسان؛ شش ماه از آغاز طرح اکران فیلم‌ها به صورت آنلاین گذشت و پس از «خروج» که در این مسیر پیشرو بود، فیلم‌های دیگری نیز به چرخه اکران در سینمای آنلاین اضافه شدند و آثار دیگری مانند «سراسر شب» و «هایلایت» هم در راه هستند.

از بین بازیگرانی که در شش ماه گذشته با یکی از فیلم‌های خود در سینمای آنلاین دیده شدند، ستاره‌هایی مانند فرامرز قریبیان، هومن سیدی، رضا عطاران و امیر جعفری حضور موفقی در اکران آنلاین داشتند و ستاره‌هایی مانند لیلا حاتمی و مهتاب کرامتی فیلم پرفروشی در سینمای آنلاین نداشتند.

فرامرز قریبیان/ خروج

فرامرز قریبیان پس از سال‌ها دوری از سینما، سال گذشته تصمیم گرفت با فیلم «خروج» دوباره به سینما بازگردد.

پیش‌بینی می‌شد این فیلم در اکران عمومی با استقبال خوبی روبه‌رو شود، اما شیوع کرونا معادلات را به هم ریخت و «خروج» در سرویس‌های وی‌اودی به نمایش درآمد.

البته این فیلم در سینمای آنلاین شکست نخورد و با فروش ۱۷۰ هزار بلیت و تقریبا ۳ میلیارد تومان فروش، جایگاه خوبی میان آثار سینمای آنلاین دارد.

هومن سیدی و نگار جواهریان/ طلا

هومن سیدی با فیلم «طلا» اثر پرویز شهبازی، به خوبی در سینمای آنلاین دیده شد. او سال ۹۷ در این فیلم بازی کرده بود و اردیبهشت امسال با این اثر در اکران آنلاین حضور داشت.

نگار جواهریان دیگر ستاره «طلا» است که کم‌کار است و در سه سال اخیر، هر سال یک فیلم در اکران عمومی داشته.

«طلا» یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون در گیشه سینمای آنلاین فروش داشت و در کنار «خروج» یکی از آثاری بود که مورد استقبال نسبی تماشاگران قرار گرفت.

رضا عطاران و امیر جعفری/ زیرنظر

فیلم «زیر نظر» پیش از اکران عمومی یکی از امیدهای گیشه به حساب می‌آمد، اما نمایش آن در دی‌ماه ۹۸ و همزمان با برخی اتفاقات که سینماها را به تعطیلی کشاند و شرایط را از حالت عادی خارج کرد، باعث شد زوج کمدی جدید رضا عطاران و امیر جعفری جایگاه خوبی در گیشه به دست نیاورند.

بنابراین پس از چند ماه اکران، این فیلم در سینمای آنلاین به نمایش درآمد و ۱۴۳ هزار و ۷۲۲ بلیت فروخت و ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون هم در اکران آنلاین فروخت.

فروش «زیرنظر» در مجموع در اکران عمومی و آنلاین به ۵/۱۰ میلیارد رسید.

لیلا حاتمی/ حکایت دریا

لیلا حاتمی پس از فیلم‌هایی که اکران موفقی نداشتند و مورد توجه مخاطبان قرار نگرفتند، با «حکایت دریا» ساخته بهمن فرمان‌آرا به سینمای آنلاین آمد، اما این فیلم با فروش ۵۸۰ میلیونی در گیشه سینمای آنلاین به خوبی دیده نشد و شکست تجاری تازه‌ای در کارنامه لیلا حاتمی به جا گذاشت.

مهتاب کرامتی/ بهت

مهتاب کرامتی در سال جدید، با فیلم «بهت» به کارگردانی عباس رافعی که سال ۹۶ در آن بازی کرده بود، در سینمای آنلاین حضور داشت.

این فیلم با فروش بسیار پایین یعنی ۳۴۰ میلیون تومان، به اکران خود در سرویس‌های وی‌اودی پایان داد.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments