سریال هومن سیدی از آبان می‌آید؟/ فرجی: «قورباغه» فعلا پروانه نمایش ندارد

در حالی که روابط عمومی سریال «قورباغه» اعلام کرده که این سریال از آبان ماه توزیع خواهد شد؛ اما مدیرکل نظارت بر عرضه و نمایش سازمان سینمایی می گوید این اثر فعلا پروانه نمایش ندارد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛‌سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدى و تهیه کنندگی علی اسدزاده تولید شده و علی رغم اینکه قرار بود سریال در تابستان توزیع شود، انتشار آن به تعویق افتاد و حالا مطلبی با موضوع اختلاف میان تهیه کننده سریال «قورباغه» با سرمایه‌گذار آن منتشر شده که در آن آمده رقمی بین 15تا 18میلیارد تومان برای ساخت این سریال هزینه شده ولی در روزهای پایانی کار، این اختلاف بر سر پلتفرم‌ ارائه دهنده و درصد مالکیت سریال پیش آمده است.

**تکذیب از سوی سازندگان

پس از انتشار این مطلب، روابط عمومی سریال در مطلبی آن را تکذیب کرد و اعلام کرد: خبر منتشر شده راجع به سریال قورباغه سراسر دروغ و کذب است و قطعا شکایت قضایی انجام خواهد گرفت.

این سریال پس از دریافت پروانه نمایش، براى انتشار در آبان ماه آماده مى‌شود. فیلمبرداری «قورباغه» در ۱۶ قسمت انجام شده است.

**فرجی: پروانه نمایش «قورباغه» هنوز صادر نشده است

محمدرضا فرجی مدیرکل نظارت بر عرضه و نمایش سازمان سینمایی درباره این سریال گفت: از سوی سازندگان قورباغه تقاضای بازبینی به ارشاد داده شده است و در همین راستا 6 قسمت اولیه سریال نیز ارائه شده است.

بازبینی هم در دستور کار شورا قرار گرفته است اما پروانه به معنای صدور هنوز انجام نشده ولی در دستور کار قرار دارد.

اختلاف پیش آمده میان سازندگان اثر وجود دارد ولی این موضوع نافی صدور پروانه نمایش نخواهد شد و بناست مشکل از طریق حکم رفع شود.

**بازیگران قورباغه چه کسانی هستند؟

سیدی در این اثر که اولین سریال او در شبکه نمایش خانگی به حساب می آید، از نوید محمدزاده، صابر ابر، فرشته حسینى، سحر دولتشاهی، آناهیتا افشار و مهران غفوریان در کنار چهره های جدید استفاده کرده است.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments