نظر بازیگر «قهوه تلخ» درباره بازی در آثار مهران مدیری

ساعد هدایتی از پرداخت نشدن طلب هایش از پروژه های مهران مدیری گلایه کرد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛‌ ساعد هدایتی پیرامون آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت:

به تازگی بازی در فیلم سینمایی «سلام بر عشق» به کارگردانی حامد رضی را به پایان رسانده ام، این فیلم برای اکران در سینمای بدنه تولید شده است،

در سریال «موچین» هم به ایفای نقش پرداخته‌ام که هم اکنون در شبکه نمایش خانگی در حال پخش است. 

به غیر از این دو فیلم در حال حاضر فیلم سینمایی «پیشی میشی» را دارم که حسین قناعت کارگردانی کرده و از امروز وارد چرخه اکران می شود.

نمی توانم بگویم که به دلیل حضور در آثار مدیری پیشنهاد دیگری به من نمیشد 

در حال حاضر مهران مدیری درگیر دورهمی است و بچه های همیشگی گروهش پخش شده‌اند، گاهی به آنها پیشنهاد می شود و گاهی هم نه.

البته کارنامه کاری من نشان می دهد که بعد از آن سریالها کارهای دیگری هم از جمله نقش های کمدی و جدی بازی کردم و خیلی وابسته به آن آثار نماندم. شناسنامه کاری من نشان می دهد که در آن زمان هم به این صورت نبودم که تنها در آثار مدیری بازی کنم پس نمی توانم بگویم که به دلیل حضور در آثار مدیری پیشنهاد دیگری به من نمیشد.

از حضور در آثار مدیری رضایت دارم

خوشبختانه آن دوران سریالهای نود قسمتی از استقبال خوبی برخوردار میشد و من هم از اینکه در چنین آثاری بازی کردم به هیچ عنوان پشیمان نیستم.

قراردادهای بازیگران هیچ تضمینی برای نقد شدن ندارند

متاسفانه قراردادهای بازیگران هیچ تضمینی برای نقد شدن ندارند؛ خود من از چندین پروژه سینمایی و تلویزیون طلب دارم اما به هیچ وجه راهی برای اخذ این طلبها وجود ندارد.

متاسفانه قرارداد بازیگران سندیتی ندارد و به هیچ عنوان نمی توان به برخی تهیه کنندگان اعتماد کرد.

هنوز از شبهای برره و قهوه تلخ طلب دارم

از زمان بازی در سریال «شب‌های برره» تا به امروز من هنوز یک میلیون تومان از پروژه طلب دارم. شاید آن یک میلیون تومان امروز صد میلیون ارزش داشته باشد اما هنوز هیچ مبلغی به من داده نشده و قرار هم نیست که پرداخت شود.

علاوه بر آن پروژه طلب زیادی از هم پروژه قهوه تلخ دارم که آن هم پرداخت نشده است. متاسفانه قراردادهایی که در همان زمان هم امضا می کردیم ارزش چندانی نداشتند و امروز هم وضعیت تغییری نکرده است.

بیش از پنجاه میلیون تومان از پروژه های مختلف طلبکارم

من شاید بیش از پنجاه میلیون تومان از پروژه های مختلف طلبکارم منتها رقمی که شاید اگر به روز شود بسیار بیشتر از این حرفها خواهد بود، این روزها موقع بستن قرارداد تمامی دستمزدم را پیش از فیلمبرداری می گیرم و اگر این اتفاق نیفتد به قرارداد اعتماد نکرده و جلوی دوربین نمی روم. زیرا غیر از این هم چاره ای نیست.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments