سینا مهراد: حامد آقازاده، حامد سریال پدر را تکمیل کرد

بازیگر سریال آقازاده: همزمان با پیشنهاد «آقازاده» از ۱۰ سریال تلویزیونی و ۵،۶ کار سینمایی پیشنهاد داشتم که از این تعداد کار، «آقازاده» را انتخاب کردم.

به گزارش ستاره ها و به نقل از همشهری؛ سینا مهراد درباره نقش حامد در سریال آقازاده گفت:

همزمان با پیشنهاد «آقازاده» از 10 سریال تلویزیونی و ۵،۶ کار سینمایی پیشنهاد داشتم که از این تعداد کار، «آقازاده» را انتخاب کردم.

یکی از دلایل این بود که قبلش یک سریال تلویزیونی موفق و سینمایی حرفه‌ای داشتم و می‌خواستم یک سریال خوب در شبکه خانگی را هم تجربه کنم

به خاطر رفاقتم با آقای عنقا و توفیقی در جریان پیش‌تولید «آقازاده» بودم حتی نظراتم را می‌گفتم و صحبت می‌کردیم. یک روز آقای عنقا تماس گرفتند و به دفترشان رفتم. آنجا گفتند آماده‌ای که یک حامد دیگر برای ما بازی کنی؟

فکر می‌کنم شخصیت حامد همانطور که برای من خیلی آشناست، برای خیلی از مردم هم آشنا باشد. مردم با حرف زدنش، خلق و خویش و سربه‌زیری‌ او آشنا هستند.

اکثر مردم سوال می پرسند که این حامد همان حامد پدر است؟

تأکید توفیقی و عنقا این بود که این حامد، همان حامد سریال پدر است اما در یک دنیای بزرگ‌تر و در مواجهه با اتفاقاتی سخت‌تر.

برداشت من هم همین بود که همان حامد را داریم اما ۸ تا ۹سال بزرگ‌تر و در یک دنیای بزرگ‌تر با چالش‌ها و اهداف بزرگ‌تر.

اولین دلیل ترغیبم برای بازی در آقازاده آقای عنقا و توفیقی بودند و دلیل دوم قصه جذاب بود. وقتی چند خطی از فیلمنامه را برایم تعریف کردند در همان چند سطر مطمئن شدم این کار می‌گیرد و دیده می‌شود. مسائل مالی هم همیشه برای من در درجه سوم و چهارم قرار دارد.

فقط سعی کردم ابعاد دیگری از این حامد را نشان بدهم

اکثر مردم سوال می پرسند که این حامد همان حامد پدر است؟ این شباهت برای من نگرانی ایجاد نکرد. چون می‌دانستم این شخصیت را با همین اسم در یک سریال دیگر بازی کردم و مطمئن بودم برای مردم سوال برانگیز است. من فقط سعی کردم ابعاد دیگری از این حامد را نشان بدهم.

در «پدر» من فقط ۵۰ درصد کارهایی را که می‌خواستم انجام دادم ولی اینجا صد در صد آن را انجام دادم.

وقتی این پیشنهاد به من شد؛ گفتم چه خوب! پس حامد را به پایان می‌رسانم و پرونده‌اش را می بندم. حامد آقازاده، حامد سریال پدر را تکمیل کرد و حرف‌های بزرگ‌تری زد.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments