بازیگر سریال «پایتخت» راهی جشنواره فیلم فجر ۳۹ می‌شود

«مجید صالحی» بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون امسال در کنار «بهرام افشاری» ستاره سریال پایتخت با فیلم سینمایی «صحنه زنی» راهی جشنواره فیلم فجر خواهند شد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ با بازگشایی سینماها بسیاری از کارگردانان و فیلمسازان با اعلام شروع فیلمبرداری پروژه های خود خبر از سال شلوغ سینمایی می‌دهند، تاکنون کارگردانانی همچون محمدحسین مهدویان، مرتضی علی عباس میرزایی، آرش انیسی، وحید جلیلوند، محسن قرایی و نیما جاویدی خبر از شروع پروژه های خود داده اند.

گریم متفاوت «مجید صالحی» در فیلم «صحنه زنی»/فیلم جدید کارگردان «بی‌نامی» در راه فجر/////////////////یکشنبه

در این میان «علیرضا صمدی» کارگردان جوان و جویای نام سینما هم به سراغ ساخت دومین اثر سینمایی خود رفته و هم اکنون آخرین مراحل پیش از فیلمبرداری را پشت سر می گذارد. این کارگردان جوان در این فیلم نام «صحنه زنی» دومین تجربه خود در مقام فیلمساز را به ثبت می رساند.

گریم متفاوت «مجید صالحی» در فیلم «صحنه زنی»/فیلم جدید کارگردان «بی‌نامی» در راه فجر/////////////////یکشنبه

«مجید صالحی» بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در فیلم سینمایی «صحنه زنی» با گریمی متفاوت به ایفای نقش خواهد پرداخت، فیلمی که نشان از تفاوت بارز نقش این بازیگر سینما نسبت به سایر آثار وی دارد.

«مجید صالحی» با گریمی متفاوت در «صحنه زنی»/فیلم جدید کارگردان «بی‌نامی» در راه فجر

«صحنه زنی» به عنوان دومین فیلم سینمایی «علیرضا صمدی هم اکنون در مرحله انتخاب بازیگر قرار دارد، به تازگی حضور مجید صالحی در این فیلم قطعی شده است. مجید صالحی پس از مهتاب کرامتی و بهرام افشاری سومین چهره شاخص فیلم سینمایی «صحنه‌زنی» است که فیلمنامه‌ای اجتماعی به قلم علیرضا صمدی دارد.

فیلم سینمایی «صحنه زنی» به کارگردانی علیرضا صمدی و نقش آفرینی بازیگرانی چون مجید صالحی، مهتاب کرامتی و بهرام افشاری از جمله گزینه های حضور در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر است.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments