ادامه ناکامی سینماها بعد از تعطیلی سالن‌های شهر تهران

سینمای کشور در آستانه تعطیلی کامل است. جدول فروش به خوبی نشان می دهد که سینماگر و سینمادار هر دو در آستانه ورشکستگی دائم و همیشگی هستند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ نزدیک به دو هفته از تعطیلی دوباره سینماها می گذرد، این تعطیلی منتقدان فراوانی دارد؛ بسیاری می گویند که در شرایطی که تمامی مشاغل به راحتی به کارشان ادامه می دهند دلیل تعطیلی سینماها مشخص نیست.

از سویی سینماداران هم اطمینان می دهند که تاکنون گزارشی مبنی بر ابتلا به کرونا نداشته اند و پروتکلهای در سالنهای سینما به خوبی رعایت شده است.

شکست بازیگر پرفروش سینما در گیشه ۹۹/ فیلمسوزی آثار سینمایی همچنان ادامه دارد///////////////////سه شنبه

«تا ابد»

«تا ابد» نام فیلمی در ژانر اجتماعی است که علاوه بر محسن کیایی، میلاد کی مرام و ترلان پروانه، مهرداد صدیقیان و بهرنگ علوی را نیز در قامت بازیگر در خود می‌بینید. این تعداد از بازیگران نسبتا شناخته شده در سینما کمکی به گیشه فیلم سینمایی «تا ابد» نکرده است.

فیلمی که بعد از یک ماه اکران تنها ۵۰ میلیون تومان فروخته است، رقمی که بدون شک هزینه‌های رفت و آمد بازیگران در هنگام فیلمبرداری را هم برنگردانده است.

فیلم سینمایی «تا ابد» به کارگردانی «امید امین نگارشی» از جمله آثاری است که به تازگی وارد چرخه اکران شده و از ابتدای مرداد ماه تاکنون در حضرت فروش صد میلیون تومانی مانده است.

فروش ۵۰ میلیونی فیلمی پرستاره/روزگار سیاه سینما بعد از بازگشایی

سینمای کشور در آستانه تعطیلی کامل است، شاید سالن های سینما از تیر ماه سال جاری آغاز به کار کرده اند، اما جدول فروش به خوبی نشان می دهد که سینماگر و سینمادار هر دو در آستانه ورشکستگی دائم و همیشگی هستند، اتفاقی که به تعطیلی و تخریب بسیاری از سالنهای سینما منجر شده است.

فیلم سینمایی «تا ابد» نمونه ای از خروارها فیلمی است که طی سه ماه گذشته اکران شده اما فروش خوبی نداشته اند.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110