سعید آقاخانی: هنرهای نمایشی، فداکاری کادر درمان در مبارزه با کرونا را ماندگار می‌کند

سعید آقاخانی گفت: خلق آثار هنری در ماندگاری اقدامات جهادی کادر درمان ضرورت دارد و این تولیدات به آثاری بی‌نظیر و ماندگار تبدیل خواهد شد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از تسنیم؛ سعید آقاخانی با اشاره به برگزاری جشنواره فصل همدلی در راستای افزایش روحیه خستگی‌ناپذیر کادر درمان در مقابله با کرونا، گفت:

در چنین شرایط سخت و دشواری که پزشکان، پرستاران و مسئولان درمانی در خط مقدم مقابله با کرونا ایستاده‌اند و جان خود را فدا می‌کنند، مردم نیز وظیفه دارند که با حداکثر همکاری و تعامل با کادر درمان به دستورات آنها عمل کنند تا هرچه سریع‌تر بتوانیم این ویروس را شکست دهیم.

با توجه به مشکلاتی که به واسطه شیوع این بیماری ظهور و بروز پیدا کرده و همچنین با توجه به تلاش‌های کادر درمان برای کم شدن این معضلات و بهبود حال مبتلایان، خلق آثار هنری در قالب هنرهای نمایشی به شدت در ماندگاری اقدامات جهادی کادر درمان ضرورت دارد و در حقیقت این آثار به آثاری بی‌نظیر و ماندگار تبدیل خواهد شد.

به عنوان مثال اقدام فرهنگ‌سرای اندیشه در قالب راه‌اندازی جشنواره فصل همدلی مصداق بارز اینگونه فعالیت های خلاقانه، داوطلبانه و مبتکرانه است که می‌کوشد تلاش‌های کادر درمان را به منصه ظهور برساند؛ جا دارد شاهد افزایش اینگونه اقدامات فرهنگی و ارزشی در جامعه باشیم.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!