واکنش حسن فتحی به شایعه اکران جهانی «مست عشق»/اختلافی که تایید شد!

حسن فتحی درپی انتشار ویدیویی که حکایت از اکران قریب الوقوع فیلم «مست عشق» در ترکیه داشت، اعلام کرد این خبر صحت ندارد و سکانس های مهم این فیلم هنوز فیلمبرداری نشده است.

به گزارش ستاره ها و به نقل روابط عمومی فیلم «مست عشق»؛ حسن فتحی کارگردان فیلم «مست عشق» درباره انتشار ویدئویی که در آن از اکران این فیلم سینمایی در ترکیه خبر داده بود،(اینجا بخوانید) گفت:

چهارشنبه ۳۰ مهرماه خبری در فضای مجازی مبنی بر آماده شدن فیلم سینمایی «مست عشق» جهت اکران منتشر شد که لازم است اعلام کنم، این خبر به هیچ وجه صحت ندارد؛ زیرا حدود ۸ سکانس از سکانس‌های مهم این فیلم هنوز فیلمبرداری نشده است و امیدواریم طی دو ماه آینده فیلمبرداری این سکانس‌ها انجام شود.

در علت تاخیر افتادن فیلمبرداری سکانس‌های باقی مانده علاوه بر اختلافات مالی بین سرمایه گذار ایرانی و ترکیه‌ای، شیوع بیماری کرونا نیز بسیار موثر بوده است.

لذا اعلام می‌کنم تا زمان فیلمبرداری ۸ سکانس باقی مانده، که سازندگان ایرانی فیلم به جهت حفظ کیفیت اثر مصر هستند، هرگونه دخل و تصرف در تدوین و امور فنی فیلم بدون اطلاع و هماهنگی و اجازه از کارگردان و تهیه کننده و سرمایه گذار ایرانی فیلم فاقد وجاهت اخلاقی و حرفه‌ای و واجد پیگرد قانونی است.

تاکید می‌کنم خبر مطرح شده درباره فیلم «مست عشق» تا آنجایی که به من، تهیه کننده و سرمایه گذار ایرانی مربوط می‌شود، شایعه‌ای بیش نیست.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments