پشت پرده جدایی چشمی از استقلال و کنایه مدیران به سعادتمند

قرارداد نمایشی برای رضایت هواداران

اعضای هیات مدیره استقلال این روزها بابت نحوه عقد قرارداد سعادتمند با بازیکنان به مدیرعامل پیشین این باشگاه کنایه هایی می زنند که ظاهرا این کنایه ها بی دلیل نیست.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛ یکی از گلایه های اعضای هیات مدیره استقلال بعد از برکناری احمد سعادتمند نحوه عقد قرارداد این مدیر با برخی از بازیکنان این تیم است.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در مدتی که در این باشگاه حضور داشت به شکلی با برخی از بازیکنان این تیم قرارداد امضا کرد که حالا صحبت از اصلاح این قراردادها است

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در مدتی که در این باشگاه حضور داشت به شکلی با برخی از بازیکنان این تیم قرارداد امضا کرد که حالا صحبت از اصلاح این قراردادها است و حتی برخی بازیکنان از شایعات مطرح شده در این زمینه به شدت ناراحت هستند.

نمونه بارز عقد قراردادها روزبه چشمی است، بازیکنی که در ظاهر با استقلال قرارداد بست اما خیلی راحت راهی ام الصلال قطر شد. اما آیا چشمی مقصر است یا مدیرعامل پیشین استقلال؟

در آن شبهایی که مدیرعامل پیشین استقلال در یکی از هتل های معروف تهران مشغول مذاکرات با بازیکنان بود وی با روزبه چشمی و چند بازیکن دیگر که قراردادشان به اتمام رسیده بود  تماس گرفت تا وضعیت خود را مشخص کنند.

بازیکنانی نظیر اسماعیلی، باقری، دانشگر، غلامی، غفوری و … در آن مذاکرات توافق کردند اما ماجری چشمی فرق می کرد.

چشمی هم که از باشگاه جدیدش مطمئن بود در برگه قرارداد با سعادتمند بندی را درج کرد که در صورت پیشنهاد خارجی قرارداد با استقلال یکطرفه لغو می شود.

این بازیکن به مدیرعامل وقت این باشگاه گفته بود کار انتقالش به یکی از تیم های قطری تمام شده و اصلا فصل آینده در ایران حضور نخواهد داشت اما سعادتمند که دوست نداشت در نگه داشتن چشمی نزد هواداران ناکام لقب بگیرد به این بازیکن با اصرار پیشنهاد جدیدی داد.

وی از مدافع استقلال خواست در  تمرینات و بازی های این تیم در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کند، به دوحه برود و یک قرارداد یکساله با استقلال امضا کند و در صورتی که او به تیم قطری نرفت در استقلال بماند.

چشمی هم که از باشگاه جدیدش مطمئن بود در برگه قرارداد با سعادتمند بندی را درج کرد که در صورت پیشنهاد خارجی قرارداد با استقلال یکطرفه لغو می شود.

چشمی فردای همان روز با استقلال راهی قطر شد ولی چند روز بعد سایت الکاس قطر خبر داد که این بازیکن به ام الصلال پیوسته؛ اما وی که نمی خواست باشگاه در کوران لیگ قهرمانان آسیا دچار چالش شود بلافاصله در گفت و گو با رسانه باشگاه استقلال خبر فوق را تکذیب کرد.

در واقع چشمی با تیم قطری به توافق نهایی رسیده بود و حتی بعد از حذف استقلال توسط پاختاکور با آبی پوشان به تهران برنگشت و در همان دوحه کار امضای قرارداد با تیم جدیدش را  با خیال راحت به پایان رساند.

مدیران استقلال این روزها به سعادتمند کنایه های مختلف می زنند و مدیرعامل پیشین این باشگاه نیز در اینستاگرام با انتشار پست هایی مدعی می شود که به زودی پاسخ خیلی ها را خواهد داد در حالی که تا امروز عملا پاسخ قانع کننده ای به هواداران در خصوص افزایش چشمگیر رقم قراردادها، چگونگی عقد قرارداد با چشمی، چگونگی قطع همکاری با یک سالن بدنسازی، عدم واریز مطالبات دیاباته و میلیچ،عدم پرداخت مالبات شفر و … داده نشده است.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments