باقری: می‌خواستم مشکل خلیل‌زاده را حل کنم اما به قطر رفت/ صحبت‌های رسول‌پناه خوب نبود

مربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به فایل صوتی منتشر شده از مهدی رسول‌پناه، عنوان کرد که سرپرست این باشگاه صحبت‌های خوبی به زبان نیاورده است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ کریم باقری درباره حواشی این روزهای پرسپولیس به صحبت پرداخت. او در صحبت‌های خود عنوان کرد که تلاش کرده خلیل‌زاده را حفظ کند اما این بازیکن به واسطه سن و سالش تصمیم گرفته با یک تیم قطری قرارداد امضا کند.

**درگیر حواشی زیادی شدیم

متاسفانه درگیر حواشی زیادی شدیم. بعد از اینکه از قطر آمدیم، اصلا انتظار نداشتیم این اتفاقات رخ بدهد اما به هر حال به وجود آمد.

چند روزی است که تمریناتمان را پیگیری می‌کنیم و با اضافه شدن ملی‌پوشان، تیم تقریبا کامل شده است.

**قرارداد بازیکنان طوری بسته شده که به آن‌ها اجازه می‌دهند به راحتی قرارداد خود را فسخ کنند

متاسفانه قرارداد بازیکنان طوری بسته شده است که به آن‌ها اجازه می‌دهند کارهایی انجام بدهند و به راحتی قرارداد خود را فسخ کنند.

بازیکن بندهایی در قراردادش دارد که به واسطه آن این امکان را دارد، جدا شود. بعضی بازیکنان از این بندها استفاده کردند و جدا شدند که باعث ایجاد حواشی در تیم شد.

**جایگزین‌های خوبی به تیم آمدند اما پیدا کردن آنها سخت بود

نگرانی که وجود دارد. بازیکنان خوبی که تاثیر زیادی روی موفقیت‌های ما داشتند وقتی از تیم جدا می‌شوند، جایگزین پیدا کردن برای آن‌ها کار سختی است.

بازیکنان مثل بیرانوند و علیپور جدا شدند و همانطور که گفتم پیدا کردن جایگزین برای این دو سخت بود. با این حال جایگزین‌های خوبی به تیم آمدند.

**می‌خواستم مشکل خلیل‌زاده را حل کنم اما به قطر رفت

قرار بود بعد از بازگشت از قطر، به همراه شجاع خلیل‌زاده به باشگاه بروم تا مشکل این بازیکن را حل کنیم اما بعد از بازگشت از قطر، خلیل‌زاده به تیم ملی اضافه شد و فرصت نبود تا به باشگاه برویم.

بعد از بازگشت از تیم ملی هم با خلیل‌زاده تماس گرفتم و گفتم بیا با هم به باشگاه برویم تا مشکلت را حل کنم اما او پاسخ داد که قراردادش را به طور یکطرفه فسخ کرده و یک پیشنهاد از قطر دارد و با آن‌ها هم به توافق رسیده است و دیگر نمی‌تواند در پرسپولیس باشد. به خاطر همین دیگر موضوع را پیگیری نکردم تا اینکه شنیدم خلیل‌زاده دوباره با پرسپولیس صحبت کرده است.

برای دومین بار با او تماس گرفتم که پاسخ داد در حال مذاکره با پرسپولیس است و احتمال ماندنش زیاد است. در نهایت هم شنیدم قصد جدایی دارد.

هواداران باید بدانند همیشه یک نام باقی می‌ماند که آن هم پرسپولیس است.

**مسائل مدیریتی وجود دارد که اتفاقات خوبی را رقم نزده است

گل‌محمدی با بازیکنان صحبت کرده و از آن‌ها خواسته به حواشی کاری نداشته باشند و تمرکزشان روی تمرینات باشد.

ما سعی می‌کنیم حواشی اطراف تیم را کنترل کنیم و خوب تمرین کنیم تا برای بازی‌ها آماده بشیم.

متاسفانه مسائل مدیریتی وجود دارد که اتفاقات خوبی را رقم نزده است. این اتفاقات برای الان نیست و سال‌های قبل هم وجود داشت. مهم این است که تیم با تمرکز کارش را می‌کند و تا بهترین نتایج را بگیرد.

**رسول‌پناه حرف‌های خوبی را نزده 

وقتی تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا می‌رسد، باعث افتخار و غرور همه است. چرا کسی نباید کسی به این موفقیت افتخار کند؟ آقای رسول‌پناه حرف‌های خوبی را نزده است.

**دنبال اینکه احترام‌ها حفظ شد و یا نه نباشیم

همه جای دنیا سرمربی تیم تصمیم می‌گیرد که چه بازیکنی باشد و چه بازیکنی نباشد. دنبال اینکه احترام‌ها حفظ شد و یا نه نباشیم. در این مقطع سرمربی تیم تشخیص داده برخی بازیکنان کنار تیم نباشند.

محسن ربیع‌خواه و محمد انصاری از بازیکنان خوب تیم بودند و زحمات زیادی را کشیدند. مسلما ناراحتی دارد که بعد از چند سال زحمت و کسب افتخارهای زیاد از تیم جدا شوید. من برای این دو بازیکن آرزوی موفقیت می‌کنم.

**وقتی موفقیت تیم را دیدند، مشکلات و حواشی هم شروع شد

مسلما هست. وقتی پرسپولیس به قطر سفر می‌کرد اینقدر حواشی نداشت اما وقتی موفقیت تیم را دیدند، مشکلات و حواشی هم شروع شد. جایی که موفقیت هست، دشمنانی هم می‌آیند که کار شما را خراب کنند.

5 1 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments