«قهرمان»سازی فرهادی درشیراز ادامه دارد/ نقش آفرینی بازیگران بومی

پروژه سینمایی اصغر فرهادی به نام «قهرمان» در شهر شیراز آغاز شده است. فیلمی که برخی از بازیگران بومی نیز در آن نقش آفرینی می کنند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از مهر؛ تولید «قهرمان» به کارگردانی اصغر فرهادی و به تهیه کنندگی «ممنتوفیلمز» فرانسه در حالی در شیراز ادامه دارد که از گوشه و کنار گاهی خبرهایی درباره این فیلم به گوش می‌رسد، اما همچنان سازندگان این اثر سینمایی ترجیح می‌دهند بدون اطلاع رسانی فیلمبرداری را پیش ببرند.

با اینکه آخرین گفته‌ها حکایت از این دارد که «قهرمان» در سیلوی سابق شیراز در خیابان حافظ در حال فیلمبرداری است، اما این خبرها در حد شنیده هاست و لوکیشن این فیلم در شهر حافظ و سعدی درنقاط مختلفی پیش بینی شده است.

از سویی تازه‌ترین تحولی که پیرامون «قهرمان» روی داده است، هشداری از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس مبنی بر سو استفاده برخی افراد برای جذب بازیگر برای این پروژه سینمایی است.

به گفته مدیر گروه سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، با توجه به اینکه پروژه ساخت فیلم سینمایی «قهرمان» به کارگردانی اصغر فرهادی در شهر شیراز آغاز شده است، برخی از افراد سودجو با سو استفاده از نام اصغر فرهادی و ادعای همکاری با این پروژه، اقدام به انتشار آگهی‌های واهی و غیرواقعی برای جذب بازیگر به منظور حضور در این فیلم سینمایی را کرده‌اند.

دستیار این پروژه سینمایی نیز با تکذیب هرگونه ارتباط با افراد حقیقی و حقوقی در زمینه جذب بازیگر، از شهروندان خواست تا فریب اینگونه آگهی‌ها را نخورده و مورد سو استفاده آگهی‌های دروغین قرار نگیرند.

در این فیلم محسن تنابنده و امیر جدیدی به ایفای نقش می‌پردازند و تعدادی از بازیگران بومی تئاتر در این پروژه در دیگر نقش‌ها حضور دارند.

فیلمبرداری برخی از سکانس‌های قهرمان همچنان در شیراز ادامه دارد و این پروژه در جریان است.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments