لطیفی: علیرغم میل باطنی ام در «آقازاده» بازی کردم!

محمدحسین لطیفی با اشاره به ساخت سریال «سنجرخان» درباره زندگی یک قهرمان ملی کُرد، اعلام کرد که ساخت این مجموعه از نیمه آبان ماه کلید خواهد خورد.

به گزارش ستاره ها؛ محمدحسین لطیفی ـ کارگردان در گفتگو با برنامه پشت صحنه رادیو تهران با اشاره به ساخت سریال «سنجرخان» درباره زندگی یک قهرمان ملی کُرد، اعلام کرد که ساخت این مجموعه از نیمه آبان ماه کلید خواهد خورد.

حامد عنقا برخلاف من علاقه زیادی به حاشیه‌ها دارد

من علیرغم میل باطنی ام تصمیم گرفتم در «آقازاده» بازی کنم. این اتفاق برای من یک تجربه بسیار عالی بود؛ زیرا فضای کاری و دنیایی که در آن زندگی می کنم تغییر کرد.

کارهای من برعکس حامد عنقا اکثراً به دور از حاشیه هستند اما حامد علاقه زیادی به حاشیه‌ها دارد و فکر می‌کنم این علاقه به جذابیت کارهایش می‌افزاید.

محمدحسین لطیفی مقابل دوربین «آقازاده» +‌ عکس - ایسنا

اگر قرار است پول ملاک ما باشد، دلیلی برای ساخت اثری نیست.
گلزار و عطاران برای قبول بازی، پول یک فیلم را می گیرند!

پنج ماه قبل از فوت مرحوم کمال طباطبایی قراردادی برای ساخت قسمت دوم توفیق اجباری بستیم؛ اما برای ساخت بازیگران این کار کنار هم قرار نگرفتند.

محمدرضا گلزار نقش اول کار بود و رضا عطاران باید در کنارش قرار می گرفت که این اتفاق غیرممکن بود و این فاصله باید با پول پر می‌شد چون هر کدام از این دونفر هزینه ساخت یک فیلم سینمایی را برای خود می خواهد و من مایل به کار بر روی پروژه های تجاری این چنینی نیستم.

اگر قرار است پول ملاک ما باشد، دلیلی برای ساخت اثری نیست.

شأن انسان ها در هنر به معنای جنجال نیست
پروژه یک قهرمان ملی را ترجیح دادم

در حال حاضر روی پروژه‌ ای در سنندج کار می کنم تا یاد یک قهرمان کُرد زنده شود.

من پیشنهاد های بسیار بالاتر از هزینه دستمزد کار فعلی ام داشتم؛ اما ترجیح دادم تا بر روی این پروژه برای قهرمان ملی فعالیت کنم.

سریال «سنجرخان» درباره زندگی یک قهرمان ملی کُرد است که ساخت آن از نیمه آبان ماه کلید خواهد خورد.

تعدادی بازیگر چهره هم در این سریال ایفای نقش خواهند کرد.

از اجرای «هفت» انصراف دادم

شأن انسان ها در هنر به معنای جنجال نیست چون من عقیده دارم نباید مثل گلادیاتورها با هم جنگید به همین دلیل از اجرا در این برنامه انصراف داده ام که هنوز توسط مدیر شبکه ۳ پذیرفته نشده است.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments