حرف‌های تکان‌دهنده بازیگر سریال “یوسف پیامبر”: زمانه به بازیگرانی مثل من جفا می‌کند

اسماعیل سلطانیان یکی از آن نام‌های درخشانِ دنیای تصویر است که سینما و تلویزیون این مرد نجیب و آرام را فراموش کرده.

به گزارش ستاره ها و به نقل از تسنیم؛ این روزها به پیشکسوتان سینما و تلویزیون بعضاً با حالت بغض و اندوهی پنهان در صدایشان درباره هنرهای نمایشی صحبت می‌کنند.

برخی از آن‌ها در بستر بیماری‌‌‌‌اند و کسی حالی از آن‌ها نمی‌پرسد، برخی هم از بی‌کیفیتی آثار هنری به خصوص در تلویزیون گلایه‌مندند و برخی هم مطالباتی دارند که هیچ‌کدام از اهالی خانه سینما،‌ انجمن بازیگران و مدیران مربوطه در تلویزیون گوشی برای شنیدن حرف‌هایشان نداشته‌اند و ندارند.

از فضای سلبریتی‌زده امروز دلخورند و نگران آینده دنیای تصویر ایران اسلامی‌اند.

سریال , تلویزیون , صدا و سیما ,

اسماعیل سلطانیان یکی از آن نام‌های درخشانِ دنیای تصویر است که سینما و تلویزیون این مرد نجیب و آرام را فراموش کرده و آنقدر گلایه و ناراحتی دارد که نمی‌توان با حالتِ خسته و بی‌انگیزه‌اش بیانش کند.

 فقط می‌گوید “زمانه به بازیگرانی مثل من جفا می‌کند.” بازیگری که اولین بازیگردان سینما و تلویزیون بوده و بیش از سه دهه در حوزه بازیگری، کارگردانی و تدریس فعالیت کرده است.

سریال , تلویزیون , صدا و سیما ,

*جوانی‌مان را پای بازیگری گذاشتیم

“جوانی‌مان را پای بازیگری گذاشتیم. شاید وقتی صدایم را بشنوید بگویید حتماً بیمار است و دوران نقاهت می‌گذراند اما به محضِ اینکه جلوی دوربین قرار بگیرم دوباره همان اسماعیل سلطانیان سریال‌ها و فیلم‌ها می‌شوم. کار است که انگیزه ما را برمی‌گرداند و حال‌مان را خوب می‌کند.”

سریال , تلویزیون , صدا و سیما ,

*هیچ‌وقت حسرتِ نقش خاصی را نخورده‌ام

 تمام نقش‌هایی که بازی کرده‌ام شناسنامه خوبی داشته‌اند و همه‌شان را دوست دارم و هیچ‌وقت حسرتِ نقش خاصی را نخورده‌ام. انتظار دارم کار باشد و به ما توجه کنند.

این بیکاری است که ما را افسرده کرده و اگر میدان کار برای ما فراهم شود حتماً از این حالت خارج خواهیم شد. همیشه دغدغه تعالی فرهنگ و هنر جامعه‌مان را داشته‌ام و امیدوارم نسل جدید هم بتوانند اتفاقات خوبی را برای ساحتِ مقدس فرهنگ، ادب و هنر ایرانی اسلامی فراهم آورند.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments