سهم رشیدپور از «عطسه» چقدر است؟/ تولد یک برنامه عصرگاهی

تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی «عطسه» از ویژگی‌های این برنامه جدید عصرگاهی که قرار است توسط تیم برنامه «حالا خورشید» روانه آنتن شبکه سه شود، توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از مهر؛ آرامه اعتمادی تهیه‌کننده برنامه «عطسه» درباره این برنامه که قرار است با تیم برنامه‌ساز رضا رشیدپور روی آنتن شبکه سه برود، بیان کرد:

رویکرد برنامه جوان‌گرایانه است اما طیف مخاطبی که در نظر گرفته‌ایم از نوجوان تا میانسال را در برمی‌گیرد و در گزارش‌ها و آیتم‌ها با فضایی پویا و امیدبخش حرکت می‌کنیم.

اجتماع، خانواده، روابط انسانی از جمله مسائلی است که در آیتم‌ها و پلاتوها در نظر می‌گیریم با این حال برنامه قرار است در عین وجود مشکلاتی که در جامعه وجود دارد نیمه پر لیوان را هم ببیند. قرار است دور هم باشیم و از دغدغه‌های اجتماعی بگوییم.

مهمانان ما ممکن است سلبریتی نباشند اما صاحب نام هستند. برنامه دغدغه‌مند و کاملاً اجتماعی است اما فضای شاد دارد و رگه‌هایی از طنز هم در برخی پلاتوها می‌بینیم.

این برنامه را در واقع گروه رضا رشیدپور پیش می‌برند و او خودش به‌عنوان مشاور پروژه در کنار تیم حضور دارد و فعلاً برنامه‌ای برای حضورش در مقابل دوربین به‌عنوان مجری نداریم.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!