جذب فالوور با تازه واردهای دنیا!

اینستاگرام برای خیلی ها شهرت دارد. ثروت دارد. نان دارد. آب هم البته که دارد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خبرنیوز؛ خیلی ها به واسطه اینستاگرام بارشان را بسته اند. خیلی ها هم در حال بستن بارشان هستند و خیلی ها هم در حال مقدمات تهیه بارشان، تا آن را ببندند.

چه فرقی می کند رونالدو باشد یا «کارداشیان» ها، حسن ریوندی باشد یا مستر تستر،فلان بازیگر یا فلان فوتبالیست، فلان شخص که تنها هنرش فقط و فقط داشتن فالوور بالاست یا فلان سلبریتی که از هر بار با ترفندی، ملت همیشه در صحنه را به چالش می کشد و کرور کرور بر فالورهایش می افزاید، قیمت آگهی هایش را بالا می برد و به ریش خیلی ها هم می خندد.

از همه انواع و اقسام استفاده و سوء استفاده از اینستاگرام بگذریم می رسیم به بعضی «ماما»های گرامی.

چند وقتی است انتشار لایو و غیر لایو و استوری و پست نوزادانی که تازه پایشان را در این دنیا می گذارند توسط ماماها به وسیله ای برای کسب شهرت و مشتری و صد البته جذب فالوور تبدیل شده؛ متاسفانه آش این مساله هم شور شده و به جز بعضی ماماهای باتجربه حتی بعضی دانشجویان رشته مامایی که از چهار سال کارشناسی اشان هنوز یک تا دو سال مانده هم در حاشیه این زایمان ها، نوزاد تازه وارد را در آغوش گرفته با او عکس می گیرند و به اشتراک می گذارند.

کارهایی که نتیجه هم می دهد و به طور مثال یک دانشجوی سال آخر مامایی در مقطع کارشناسی نزدیک 20 هزار فالوور دارد و به نوعی آینده اش را تضمین کرده است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!