کرونا شایعه است، محمدرضا احمدی را از تیزر برنامه هم حذف کردند!

چه اتفاقاتی در شبکه سه و به طور کلی در صدا و سیما در حال رخ دادن است که ناگهان و بدون هیچ توضیحی شاهد غیبت محمدرضا احمدی در شبکه سه سیما هستیم.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خبرورزشی؛ برنامه گزارش ورزشی یکی از قدیمی ترین برنامه های ورزشی در در شبکه سه به حساب می‌آید و بیننده‌های زیادی هم دارد.

اما اتفاق عجیبی طی چند روز اخیر در برنامه گزارش ورزشی رخ داد و دیگر خبری از احمدی نیست و رضا جاودانی چند برنامه آخر را به تنهایی اجرا کرده است.

از همین رو در این گزارش به این موضوع که واقعا چه اتفاقی در شبکه سه و به طور کلی در صدا و سیما در حال رخ دادن است که ناگهان و بدون هیچ توضیحی شاهد غیبت محمدرضا احمدی در شبکه سه سیما هستیم خواهیم پرداخت.

همه چیز از ال‌کلاسیکو شروع شد

غروب شنبه حساس‌ترین مسابقه باشگاهی دنیا بین رئال و بارسا برگزار و از طریق شبکه سه و برنامه گزارش ورزشی پخش شد ولی در کمال تعجب خبری از محمدرضا احمدی نبود و جاودانی به تنهایی برنامه را اجرا کرد.

در واقع غیبت محمدرضا از برنامه پخش ال‌کلاسیکو شروع شد و خیلی‌ها دلیل غیبت او را می‌پرسیدند ولی کسی اطلاعی نداشت.

شایعه کرونا تکذیب شد

در این روزهای کرونایی که همه چیز به نوعی به این ویروس شوم مرتبط است شایعه شده بود محمدرضا احمدی به کرونا مبتلا شده و دلیل غیبتش بیماری است.

اما یکی از دوستان نزدیکش قویا مثبت شدن تست کرونای محمدرضا را تکذیب کرد.

حذف محمدرضا از تیزر گزارش ورزشی

از چند وقت قبل تیزر برنامه گزارش ورزشی با حضور مشترک احمدی و جاودانی از شبکه سه پخش می‌شد ولی در کمال تعجب در یکی دو برنامه اخیر تصویر محمدرضا را از این تیزر حذف کردند که واقعا در نوع خود عجیب است.

با وجود غیبت در اجرا محمدرضا امشب گزارش می‌کند

با وجود اینکه احمدی در اجرای برنامه گزارش ورزشی حضور ندارد و غایب است ولی همچنان برای شبکه سه بازی‌ها را گزارش می‌کند و قرار است امشب هم بازی حساس دو تیم یوونتوس و بارسلونا را از هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا برای بینندگان شبکه سه گزارش کند.

در فکر مدیران صدا و سیما چه می‌گذرد؟

در طی چند سال اخیر تصمیمات عجیب و غریب از مدیران صدا و سیما و به خصوص گروه ورزش شبکه سه کم ندیدیم و اینطور که به نظر می‌رسد حذف احمدی از اجرای برنامه قدیمی گزارش ورزشی که درباره مخاطبان خودش را پیدا کرده بود هم باید به این لیست اضافه شود. به هر حال باید دید واقعا در فکر مدیران صدا و سیما چه می‌گذرد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!